Anasayfa
Beni Hatırla
0
2 kişi beğendi
19.10.2007 21:50 PM
Merhaba Arkadaslar,
Ataturkcu dusunceye ve siyaset bilimine onemli
katkilarda bulunmus olan Prof.Dr. Ahmet Taner
KISLALI'yi, 21 Ekim 1999'da hain bir saldiri sonucu
kaybetmistik. ODTU Ataturkcu Dusunce Toplulugu olarak,
her yil Cayyolu'nda,Kislali'nin evi onunde duzenlenen
anma toplantisina bu yil da katilacagiz. 22 Ekim 2007
Pazartesi gunu yapilacak toplantiya, saat 8:30'da
Sunshine'in onunden kalkacak aracla katilabilirsiniz.
Gorusmek uzere.
                                        - forwarded message -
19.10.2007 22:02 PM

Kendi adıma örnek bir insan olarak gördüğüm bu kıymetli cumhuriyetçi yazarı bir kez daha saygıyla anıyorum.Yazarın cumhuriyet gazetesindeki yazılarını bir araya getirerek oluşturduğu Kemalizm,laiklik ve demokrasi,Atatürk'e saldırmanın dayanılmaz hafifliği eserleri,Atatürk devrimlerinin günümüze uygulanması için faydalı olabilecek önemli bilgiler içermekte ve sosyal demokrat düşünce için temel alınabilecek ipuçları vermekte,güncelliğini de bir çok anlamda korumaktadır.Bu ülkenin önemli değerlerini yitirmemesi dileğiyle...

Son Düzenleme: Ali Mert @ 19.10.2007 22:04
19.10.2007 22:17 PM
Oguz
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Ben de bi anımı anlatmak istiorum ilkokula giderken her sabah saat 7:30 da servisi beklemeye çıkardım. O aralar da biz yeni bi araba alacaktık. Babam passat düşünüodu ama olmadı kısmet deilmiş(honda civic aldık). Her neyse ben her sabah beklerken bi adam gelir içerisi deri koltuk olan passatına biner ve giderdi. Ben de 'adama bak be ne kral arabası keşke bizim de olsa' derdim adam arabasıyla işinin yolunu tutarken .yaklaşık 1 ay fln geçti ben okuldan dönüorum, kalabalık bi topluluk sokağın dönemecinde (toplanmış bütün haber ekipleri orda hatta reha muhtar bile gelmişti). Bi baktım bnm her gün iç geçirdiim (maviydi yanılmıosam) mavi passat,hurda bile dedinenemez tanınmıcak halde. Artık gereken dersi siz çıkarın
21.10.2017 00:58 AM
Coskun
Gazi Üniversitesi | Kalıpçılık Öğretmenliği
Ruhun ŞAd olsun. Unutmadık.
21.10.2017 01:01 AM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
yuhhh
böyle bi başlığa 11 yılda 2 yorum mu girilmiş harbiden yazık lan
21.10.2017 01:30 AM
Özge
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi | Okul Öncesi Öğretmenliği
18 yıl olmuş ve katilleri hala bilinmiyor.Ne acı.. Mekanı cennet olsun.