Anasayfa
Beni Hatırla
-19
Bu mesajı
3 kişi beğendi
15.04.2018 00:36 AM
Fatih
Gazi Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Hatice demiş ki:
Söylemimi çok yanlış yere çekmişsiniz, ben tutkunun aşk ve cinselliği içinde barındırdığı ve tutku yoksa ikisinin de eksik olacağı kanaatindeyim. Yani seks eşittir aşk demiyorum. Aşkın yolu tabii seksten geçer, çünkü sevgi gibi seks de bir paylaşımdır. Aşka güzellik katar. Kadınları cinsel obje olarak görmeyine nereden geldik anlayamadım Ben sevişiyorsam karşımdaki erkeği cinsel obje olarak görüyorum mu demek bu? Kendimi cinsel obje olarak görmüyorum bu arada ve kimseye de bok atmıyorum. Umarım anlayabilmişsinizdir.
Aşkın yolu sexten geçer diyeceksin ve Sex=Aşk demeyeceksin,değişik.<br />
<br />
Yazdıklarından anladığım diğer husus;bana aşkı tattıracak kişi,beni sex yaparken nirvanaya çıkarandır.Sana her yol Aşk dedim bende.Yanlışlık yok.<br />
<br />
Neyse konuştuğumuz muhabbete bak mk.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
15.04.2018 01:07 AM
Evlenmeden olmaz diyen kız ile sex olmadan olmaz diyen erkek kafası aynı kafa...
Bu mesajı
2 kişi beğendi
15.04.2018 01:18 AM
aklınız fikriniz seks,iyreniyorum bazen midemi bulandırıyosunuz 
Bu mesajı
2 kişi beğendi
16.04.2018 02:55 AM
Ali
Abant İzzet Baysal Üniversitesi | Bilgisayar Programcılığı
Duygu demiş ki:
Mümkün tabikide. Mümkün değil yada o ilişki uzun sürmez diyen zihniyetli adamlarla karşılaşmadım Allah a Şükür aklı sadece orda olmayan kişilerde var bu hayatta... olmaz diyenler kendisine sorması lazım ilk önce ben karşımdakini kendi ihtiyaçlarımı giderdiğim içinmi seviyorum yoksa gerçekten o olduğu için mi diye..
Adamsın