Anasayfa
Beni Hatırla
2
FORUMLAR > EV ARKADAŞI YA DA EV ARAYANLAR - EVDEN KAÇANLAR, EVİNİ AÇANLAR > Denizlide KYK çıkasaya kadar geçici kalacak yer önerisi?
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.09.2018 11:27 AM
Şevket
Gazi Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
Geceden otobüse bin sabaha ordasin etrafı bi araştır yokla bi gününü alır ,haber beklemekle olmaz o iş
17.09.2018 12:50 PM
Şevket demiş ki:
Geceden otobüse bin sabaha ordasin etrafı bi araştır yokla bi gününü alır ,haber beklemekle olmaz o iş
Haklisiniz, gidecegiz zaten, onden bilgi almak faydali olur diye dusundum.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.09.2018 13:20 PM
Şevket
Gazi Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
Enes demiş ki:
Haklisiniz, gidecegiz zaten, onden bilgi almak faydali olur diye dusundum.
Dostum her ağızdan bir şey çıkar kafan karışır sırf şuraya laf olsun diye yazanda oluyor en iyisi mi kendi işini kendin görmek
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.09.2018 14:30 PM
Demir
İnönü Üniversitesi | Müzik Bilimleri
Kardeşim misafir öğrenci muhabbeti var kesin yer vardır yurt müdürlüğü ile konuşun ama yüz yüze, bir de öğretmen evleri polis evleri hem uygun hem temiz.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.09.2018 17:04 PM
Güven
Ondokuz Mayıs Üniversitesi | Çevre Mühendisliği
Denizli ogretmen evi standarttan pahali ve kalitesi cok kötü. Kolayliklar diliyorum
Bu mesajı
1 kişi beğendi
17.09.2018 17:15 PM
Polisevi tam karsisinda da teskilat mensuplarina oncelik veriyorlar ki bu zamanda da zor bulursun ama sansini dene tabi, yer bulursan kahvalti yapmani tavsiye etmem
17.09.2018 20:35 PM
Taner
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Zeynep demiş ki:
Şimdi geldi aklıma bazı yurtlarda misafirhane var , boş kontenjanikontenjanı olmayabilir
Mantıklı
Odtüde öyleydi sahi numaralı düşmedi ise misafirhane fln
Ilk defa görecektim misafirhaneyi de gidemedim törene. Bi dahakine kesin orda kalcam
17.09.2018 22:42 PM
Zeynep
Anadolu Üniversitesi | Bankacılık ve Sigortacılık
Taner demiş ki:
Mantıklı
Odtüde öyleydi sahi numaralı düşmedi ise misafirhane fln
Ilk defa görecektim misafirhaneyi de gidemedim törene. Bi dahakine kesin orda kalcam
Misafir olarak kalmak için öğrenci olmak gerekiyor yalnız, haberin olsun
hair transplant turkey