Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > DONANIM > TV Philips ( philips 55pus7503 )
04.09.2018 12:03 PM
Beyler bayanlar philips 55pus7503 uhd 4k aldım ama almadan once çok fazla araştırma fırsatı bulamadım. İnternette de özellikle donanımhaberde filan bunla ilgili fazla yorum bulamadım. Bu ürünü alıp kullanan var mı iyi kötü yanları vs. Kanal geçişleri ve playstationda oyunda kasma veya internetten dizi izlerken çalışma hızı gibi durumları tecrübe eden olduysa yorumlarını bekliyorum. 
Ürün:  https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-55pus7503-55-139cm-ultra-hd-android-smart-led-tv-1180077.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMImdCIvPCg3QIVBOR3Ch0W2QyNEAAYASAAEgIvlvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CKncib3woN0CFQU-4AodcHAAsA
Son Düzenleme: Berkay @ 04.09.2018 12:04
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
04.09.2018 12:10 PM
Aldıktan sonra araştırıp sormak da iyiymiş. Hayırlı olsun. Tv de önemli olan tepkime hızı. Ne kadar az o kadar iyi
04.09.2018 12:17 PM
Fatih Vural demiş ki:
Aldıktan sonra araştırıp sormak da iyiymiş. Hayırlı olsun. Tv de önemli olan tepkime hızı. Ne kadar az o kadar iyi
aslında araştırdığım ve aklımda olan lg'ydi ama mediamarkte gidince çok ilgimi çekti ondan öyle oldu, sağolasın
04.09.2018 12:27 PM
Tuğçe
Gazi Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
Ambilight benim dikkatimi dağıtmasına rağmen eşim hastası. Ps 4 pro ile kullanıyoruz bi sıkıntı yaşamadık, ancak ürünün biraz fazla ısındığını düşünüyoruz. Cama yakın olmasının da dışardan evin pavyon gibi gözükmesini saymıyorum 

İyi günlerde kullanın. Elektronik şans işi.
04.09.2018 12:47 PM
Tuğçe demiş ki:
Ambilight benim dikkatimi dağıtmasına rağmen eşim hastası. Ps 4 pro ile kullanıyoruz bi sıkıntı yaşamadık, ancak ürünün biraz fazla ısındığını düşünüyoruz. Cama yakın olmasının da dışardan evin pavyon gibi gözükmesini saymıyorum 

İyi günlerde kullanın. Elektronik şans işi.
ya insan o kadar para verince sı.arım sansına diyor 
benimki duvara yakından ondan sıkıntı değil o ama ısınması iyi değil 
yani playstationda mı ısınıyor yoksa genel anlamda kullanırken mi :/
bir de kanal geçişleri gün geçtikçe yavaşlıyor mu yoksa ilk günküyle aynı mı saniyesi
 günde 3-4 saat açık kalır anca bizimki max. 
04.09.2018 12:55 PM
Tuğçe
Berkay demiş ki:
ya insan o kadar para verince sı.arım sansına diyor 
benimki duvara yakından ondan sıkıntı değil o ama ısınması iyi değil 
yani playstationda mı ısınıyor yoksa genel anlamda kullanırken mi :/
bir de kanal geçişleri gün geçtikçe yavaşlıyor mu yoksa ilk günküyle aynı mı saniyesi
 günde 3-4 saat açık kalır anca bizimki max. 
Isınmasının ps ile alakalı olduğunu düşünmüyoruz çünkü özellikle bi kaç gün hiç kullanmadık arada kontrol ediyoruz (günde en çok 5 saat kullanıyoruz) cidden sıcak geliyo. Bunu satın aldığımız yere söyledik ama pek oralı olmadılar açıkçası eğer bu şekilde devam ederse uğraşırız dedik. Satış sonrası hizmet kötü maalesef. Kanal geçişlerine ben dikkat etmedim açıkçası ama dikkat edeceğim. 
04.09.2018 12:57 PM
Hakan
Yıldız Teknik Üniversitesi | Kimya Mühendisliği
Oralılar ticarette iyiler 
04.09.2018 13:06 PM
Tuğçe demiş ki:
Isınmasının ps ile alakalı olduğunu düşünmüyoruz çünkü özellikle bi kaç gün hiç kullanmadık arada kontrol ediyoruz (günde en çok 5 saat kullanıyoruz) cidden sıcak geliyo. Bunu satın aldığımız yere söyledik ama pek oralı olmadılar açıkçası eğer bu şekilde devam ederse uğraşırız dedik. Satış sonrası hizmet kötü maalesef. Kanal geçişlerine ben dikkat etmedim açıkçası ama dikkat edeceğim. 
bir de ne kadar oldu alalı? <br />

04.09.2018 13:12 PM
Tuğçe
Berkay demiş ki:
bir de ne kadar oldu alalı? <br />

Max 4 ay
04.09.2018 13:58 PM
Tuğçe demiş ki:
Max 4 ay
fazla da olmamış hadi hayırlısı o zaman 
sağol