Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > DONANIM > Laptop Kullanicilari Deneyimleri
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
31.08.2018 00:35 AM
Zeynep
Anadolu Üniversitesi | Bankacılık ve Sigortacılık
Hangi laptop kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Hangi markada nasıl sorunlar yasiyorsunuz ya da hangisini onerirsiniz? Usenmeyiniz, yaziniz, okuyalım.
31.08.2018 00:44 AM
Hp probook 430 g4 gayet memnunum. Siz fiyat aralığınızı ve beklentinizi belirtirseniz daha iyi olur
31.08.2018 00:48 AM
Nazan
Sakarya Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Hp kullanıyorum kışın kalorifere gerek kalmıyor
31.08.2018 00:49 AM
Can
Süleyman Demirel Üniversitesi | Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği
böyle bilgisayar bilgisi mi sorulur. ne amaçlı kullanacaksın? ücret aralığı ne? en çok ne beklentin var bilgisayardan mesela?
31.08.2018 00:52 AM
Veysel
Mustafa Kemal Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
Elektronik işi şans işidir. Her markayı üreten Çin, kalanı servis yeterliliği. Servis işi bile sanş işi aslında, aynı bilgsayara x firmasının ankara servisi, su geçirmiş garanti kapsamı derken Adana servisine itirazlı yolladığımda garanti kapsamında tamir ediyor adamlar. Aynı zamanda ne amaçla kullanacağın, bütçen bu konuda en etkili kavram. 
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
31.08.2018 00:54 AM
Zeynep
Ya ben genel bilgilenme amaçlı baslik actim. Ulan hic forum külturu kalmamis. Neyse çok israr ettiniz, intel core i5 ya da i7 işlemci, ssd surucu, dokunmatik ekranlı tercihim, oyun falan oynamıyorum, film ve birkac program kullanıcısiyim. Surekli format istemeyen, dayanaklı, ugras gerektirmeyen cunku hic anlamiyorum dertsiz bi laptop onerin madem
31.08.2018 00:55 AM
Zeynep
Fiyat kotasi da 6bin diyelim
31.08.2018 00:57 AM
Veysel
Mustafa Kemal Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
Şimdi bir kaç program dediğine göre önemsiz programlar önemsiz derken hafif programlar gibi hissettim bir an. Film izleme ağırlıklı bir bilgisayar içinde dolar olmuş 7 lira iken dokunmatik ekranlı, ssd ve i7 bilgisayara para gömülmez. Elindeki ile yetinmeye devam et bence dolar düşene kadar sıradan bir bilgisayar istemiyorsun şu kurlarla gereksiz yatırım yüksek yatırım olur o bilgisayar
31.08.2018 00:59 AM
macbook pro 13inch kullanıyorum ,Oyun oynamayacak ve güç gerektiren işler yapmayacaksan güzel laptop malzeme kalitesi güzel, touchbar güzel, touchpad güzel fiyatı da 7 bin falan
31.08.2018 00:59 AM
Zeynep
Veysel demiş ki:
Şimdi bir kaç program dediğine göre önemsiz programlar önemsiz derken hafif programlar gibi hissettim bir an. Film izleme ağırlıklı bir bilgisayar içinde dolar olmuş 7 lira iken dokunmatik ekranlı, ssd ve i7 bilgisayara para gömülmez. Elindeki ile yetinmeye devam et bence dolar düşene kadar sıradan bir bilgisayar istemiyorsun şu kurlarla gereksiz yatırım yüksek yatırım olur o bilgisayar
bilgisayara yatirim yapan var mi ya
hair transplant turkey