Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > KONU DIŞI > İtalyanca Bir Kelime Uydur.
14.01.2018 15:56 PM
Berçem demiş ki:
Tasarımdan biraz bahsedersen, daha güzel şeyler çıkarabiliriz. Daha anlamlı olur en azından
Vallahi çok güzel şeyler çıkmış bile.
14.01.2018 15:59 PM
Hüseyin
Ordu Üniversitesi | Okul Öncesi Öğretmenliği
Peki ya Çince ?
14.01.2018 16:09 PM
Elif demiş ki:
Abazasima 
Peki italyancada "aşığım sana" nasıl deniyor ?
14.01.2018 16:12 PM
Taner
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Murat demiş ki:
Peki italyancada "aşığım sana" nasıl deniyor ?
Direkt sevişelim mı diyolar aşk mask yok
14.01.2018 16:13 PM
Taner demiş ki:
Direkt sevişelim mı diyolar aşk mask yok
acaba italyanlar nasıl random gülüyorlardır ki ?
14.01.2018 16:15 PM
Taner
Murat demiş ki:
acaba italyanlar nasıl random gülüyorlardır ki ?
Uyurken kulak dolgunluğu olsun diye periscopeta dinlediğim bi kız var ama hiç gülmüyor mk. Her yayında italyayi mı kurtarıyor anlamadim
14.01.2018 16:16 PM
Taner demiş ki:
Uyurken kulak dolgunluğu olsun diye periscopeta dinlediğim bi kız var ama hiç gülmüyor mk. Her yayında italyayi mı kurtarıyor anlamadim
Demek ki aynı zamanda dinlemiyormuşsunda reyyyiz.
14.01.2018 16:19 PM
Taner
Murat demiş ki:
Demek ki aynı zamanda dinlemiyormuşsunda reyyyiz.
Italyancam çat pat bro, kız has italyan takır takır konuşuyor. Özneyle yüklemi anca yakalıyorum. Gelistirirsem sovyetlerden girip beynini yakıcam
14.01.2018 16:31 PM
Taner demiş ki:
Italyancam çat pat bro, kız has italyan takır takır konuşuyor. Özneyle yüklemi anca yakalıyorum. Gelistirirsem sovyetlerden girip beynini yakıcam
Ben de bir ara İtalyanca çalıştım. Asım tanış hocanın kitabı çok iyi o konuda. Valla ulamanın dibine vuruyorlar bütün kelimeler sesiyle bitip sessizle başlayınca kitap tek kelimeymiş gibi okuyorlar
14.01.2018 16:38 PM
Taner
Murat demiş ki:
Ben de bir ara İtalyanca çalıştım. Asım tanış hocanın kitabı çok iyi o konuda. Valla ulamanın dibine vuruyorlar bütün kelimeler sesiyle bitip sessizle başlayınca kitap tek kelimeymiş gibi okuyorlar
Kitaplan olmuyor ya. Uygulama kitap filan var. Hayır dizilerinden derdimi anlatacak kadar Korece konuşmayı öğrendim, italyanca konuşamıyorum hala en çok o koyuyor.
hair transplant turkey