Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > KONU DIŞI > Bloomberg medya sahtakerdır.
14.01.2018 00:46 AM
Sözüm ona bitcoin 2018 sonunda 1800 dolara düşecekmiş. Amerika da araştırılmış. Şuan kapital sistemin oluştur olduğu devlet yapısını. Gene kapitalist sistemin içinden doğup gelen denetimi ve kontrolü imkansız coin sistemi yıkmaktadır. Devletler bu sistemin içinde dolaşan paranın kendilerine zarar vereceğini fark etti ama geç kaldı. Durdurulamaz ve önüne geçilemez bir hal aldı. Ve şöyle söyleyin 2018 sonunda bitcoin ve diğer coinler kesinlikle 3 katının üstüne çıkacaktır. İmza bir dost.
Eklemeden edemicem BCD bugün % 920 fırladı. Ne uçtu be )
14.01.2018 00:50 AM
Taner
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Madencilikten ortaya çıkan ısıyı enerjiye dönüştürme yolunu bulmus kanada\'da bi emmi.
14.01.2018 00:50 AM
Tam aksine, coin sisteminin kontrol edilebilmesi, karapara aklamasının önüne geçilebilmesi amacıyla, ülkelerin yavaş yavaş coin sistemini tanıyacaklarını ve bu sistemin üzerine düzeltmeler yapmak isteyeceklerini düşüyorum. Ülkeler coin sistemini tanımadan önce alanlar zengin olacak almamış olanlar ise dışardan vay be diyecekler.
14.01.2018 00:51 AM
Düşedebilir. Sonuçta kul yapımı. illa programlarken açıklarını da biliyorlardır. Piyasaya sürerler 3 beş milyon sonra millet kaçar
Bu mesajı
1 kişi beğendi
14.01.2018 00:52 AM
Coin sistemi, kapitalizmi teknolojiye entegre etmenin tam olarak kendisidir. 
Değil midir?
14.01.2018 00:53 AM
Taner
Geçen laptop bakarken en pahalıdan sırala dediğimde 60bin lira olanlar bu madenci laptoplari herhalde
14.01.2018 01:13 AM
Arkadaşlar artık maden işi çok zırkaştı eskisi gibi değil. Yani asıl mevzu arz talep meselesi. Şuan bir kaçtane dev borsa üye almıyor. Onlar üye alımına başlafımı asıl para girişi o zaman olacak ve uçuş başlayacak. Sistemle ilgilenen bilir. Sistemin açığı kaçığı yok. Ben satatım 11 e sen alırsın 12 te yada bende kalır biri 10 verir verirsem ben piyasayı çekerim vırık cırık diye gidiyor. Ama burada dolanan para. Kapital diye bildiğiniz bir çok ülkenin ekonomisinden fazla. Devletlerin korktuğu bu
14.01.2018 01:16 AM
Taner demiş ki:
Geçen laptop bakarken en pahalıdan sırala dediğimde 60bin lira olanlar bu madenci laptoplari herhalde
hacı monsterdan bakmışsın anlaşılan ama 60bin lira ile 20 bin lira arası sadece hard disk farkı var 40 bin lirayı hard diske veriyorsun

aman diyim sakın ha alayım falan deme ben ağlarım buradan
14.01.2018 02:11 AM
Taner
Yavuz Selim demiş ki:
hacı monsterdan bakmışsın anlaşılan ama 60bin lira ile 20 bin lira arası sadece hard disk farkı var 40 bin lirayı hard diske veriyorsun

aman diyim sakın ha alayım falan deme ben ağlarım buradan
O kadar param olsa ya arsa ya araba alırım hep en ucuzdan başlıyordum değişiklik olsun diye en pahalıdan başladım bakmaya.