Anasayfa
Beni Hatırla
-1
FORUMLAR > KONU DIŞI > Kadınların hiçbir şey ama hiçbir şey yapmaması, her işlerini erkeklere yaptırmak istemeleri üzerine gergin bir giriş!
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
8 kişi beğendi
8 kişi beğenmedi
09.01.2018 21:17 PM
Evren
Gazi Üniversitesi | Ekonometri
Arkadaşlar günaydın, ben biraz gerginim, oturun. Efendiler, bu topraklarda biliyorsunuz bizim çektiğimiz acıları bir gavur duysa oturur günlerce ağlar. Bir batılı kadına anlatsak yaşadıklarımızı, yahu bırak şu zalimleri, ben sana istediğin kadar meme veririm der ve hemen o anda bu vaadini pratiğe döker. Biz işte öyle acılar yaşıyoruz bu topraklarda. 

Arkadaşlar, muhteşem kadınlarımızda, neredeyse bütün angarya işlerini erkeklere yaptırmak gibi bir garabet var biliyorsunuz. Pekii, bunu nasıl kolayca yapıyorlar? SİZ AŞAĞILIK YARATIKLARIN BELKİ MEME TUTARIM DİYE BİR KADININ HER İSTEĞİNE BALIKLAMA ATLAYACAĞINIZI İYİ BİLDİKLERİNDEN KOLAYCA YAPIYORLAR. 

Arkadaşlar peki bu piliçleri böylesine kolaycı, böylesine üşengeç yapan şey ne? Sizlere durumu başka yerde bulamayacağınız şekilde açıklayım. Arkadaşlar, türkiye erkek nüfusunun yarısının penisi, türkiye'deki tüm kadınların diğer mesajlar kutusunda okunmamış mesaj olarak durduğu için, kadınlar şunu iyi biliyorlar: Etrafta bir kadının kendisine "slm" yazmasına muhtaç milyonlarca aç adam var. Öyleyse niye uğraşsın? Öyle küstahlaşmışlar ki bu konuda: Dünyanın en doğal şeyini istiyormuş gibi sizden kendi işlerini yapmanızı isteyebiliyorlar. 

Diğer bir durum babaerenler, biz erkekler ancak bir şeyler üreterek, yaparak memeye ulaşabiliyoruz. Onlar ise sadece durarak ulaşabiliyorlar. Dolayısıyla okumuyorlar, uğraşmıyorlar, hiçbir şey için çabalamıyorlar çünkü böyle de istediklerine ulaşabiliyorlar. BUNA BİR DUR DEMEYECEK MİYİZ? 

İşte görüyorsunuz, forumlarda blok ders yapıyoruz, birçok kadın "ya erkeklerdeki şu konuyu da yazsana" diyor. Ben de eşeğim, atlayacağım hemen ve yazacağım. Yahu siz niye yazmıyorsunuz? Hanımlar, bizler kafa patlatıyoruz, bu topraklarda çalışıyoruz, öyle instagram storilerimize her gün bir on beş bininciyi daha eklemekle vakit kaybetmiyoruz. Az gtünüzü kaldırın yahu. Ne bu kolaycılık, kerametiniz ne sizin, ne oldunuz, ne sanıyorsunuz kendinizi?

Değerli dostlar bu bir emirdir: Bir kadın sizden ne isterse istesin, derhal, "peki sen ne koyuyorsun ortaya," sorusunu sormalıyız. Vicdanınızın sızlamaması için olayı tersine çevirin: Kadınlar, biz bir şeyler vaat etmediğimiz sürece bize herhangi bir şey yapıyorlar mı? Çıkarları yoksa erkeklere yardım ediyorlar mı? Bunu da geçin, bir erkeğin acısı kadınların umurunda mı? Değil. Öyleyse biz de eşek gibi atlamayı bırakmalıyız. Bu ne yahu, armut piş, ağzıma düş. Neden? Çünkü güzelim, çünkü memem var. Hadi oradan inek arabası seni, hadi be oradan ördek seni! 
Bu mesajı
2 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
09.01.2018 21:22 PM
Ömrüm
Çukurova Üniversitesi | İş Sağlığı ve Güvenliği
Meraktan soruyorum hiç aşık oldun mu?
09.01.2018 21:24 PM
Murat
İstanbul Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Hemen yerimi alayım
09.01.2018 21:25 PM
Recep
Dokuz Eylül Üniversitesi | Makine Mühendisliği
hiç meme ellediniz mi lan??
Bu mesajı
2 kişi beğendi
09.01.2018 21:26 PM
Evren
Ömrüm demiş ki:
Meraktan soruyorum hiç aşık oldun mu?
Ömrüm, aşk üzerine iki cilt kitap yazarım ben. Aşkın ne olduğunu bilmeyenlerin, orada burada aşk aşk diye dolaşanlar olduğunu da iyi bilirim. Bu ne yahu, konumuz ne, soru ne. Hayret. 
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
09.01.2018 21:26 PM
Evren
Recep demiş ki:
hiç meme ellediniz mi lan??
ONURUMUZU KORUYARAK HER GÜN ELLİYORUZ! KÜÇÜLMEDEN!
09.01.2018 21:27 PM
Çağdaş
Kırıkkale Üniversitesi | İnşaat Teknolojisi
Kanka sen nerede yasıyorsun bu saatte günaydın demissin hayır kafan iyiyse orası ayrı
09.01.2018 21:27 PM
Kadin kadar kafaniza tas dussun yahu
09.01.2018 21:28 PM
Recep
Dokuz Eylül Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Evren demiş ki:
ONURUMUZU KORUYARAK HER GÜN ELLİYORUZ! KÜÇÜLMEDEN!
09.01.2018 21:28 PM
Murat
İstanbul Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Kahrolsun uğraşılarak erişilen memeler. Kahrolsun kadın faşizmi.
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa