Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > REN GEYİĞİ > Taş gibi kızı kültürsüz diye terk eden erkek
İlk Sayfa « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Son Sayfa
Bu mesajı
1 kişi beğendi
22.02.2018 04:59 AM
Uygur
İstanbul Teknik Üniversitesi | Uzay Mühendisliği
Terk eden olduğuna göre karakteri pek gelişmemiş biri gibi geldi bana. En başta seçimini o ynde kullanmayan erkek veya kadın olması durumunda kişiye saygı duyabilinir. Ama durum bu şekildeyse bir kaç şey söylenebilir. İlk olarak bunu erkekle kısıtlamayıp kadınalı da içine alalım.

Birincisi bu kişi yazıldığı gibi yatak kısmını düşünmeyen birinden ziyade düşünen biridir. Ama bir şekilde bıkmıştır ve ayrılmıştır.

İşin garip yanı birlikte olunan süreç içerisinde kendi bilgisini ve yaşam tarzını ilişki yaşadığı kişiye aktaramamış onu yükseltememiştir bu da ilişkinin tek yne kayık olduğunu göstermekte orası da yine başlıkta anlatılan yere geliyor. 

Bu durumda özür diliyorum ama o insan tamamen kendisini kandırıyor. Egosunun esiri olmuş biri gibi duruyor. 

Sonuç olarak herkesi ezecek birileri vardır bu dünyada o yüzden arşa çıkacaksa bi şeyler mütevazilik çıksın, insanlık çıksın. Başka şeylerin arşa uzanması güzel durmuyor. 

Gerçi özellikle bizim ülkemizde benim dediğimdense diğeri kat kat daha saygı duyulur bir şey. Bu durumsa ilginç bile değil. O yüzden bu yazdıklarımın ne önemi var. 

Kültürlenin Lan!.. TIK...
Son Düzenleme: Uygur Taşdemir @ 22.02.2018 05:04
22.02.2018 05:34 AM
Cemalettin
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği
kültürlü kızı taş gibi değil diye terk eden erkekle kankadır
23.02.2018 18:11 PM
Coskun
Gazi Üniversitesi | Kalıpçılık Öğretmenliği
bence kız irmik helvası yapmayı bilmiyordur.
İlk Sayfa « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Son Sayfa