Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Rtükten TV8'e ceza
03.01.2018 23:06 PM
Ömer Faruk
Yıldız Teknik Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
Akpli milletvekilleri şortla dans eden yaşları 7 ile 11 arasında değişen çocukları tahrik edici bulmuştu en son, Rtükte basmış cezayı, Allahtan akp var da namusumuzu korunuyor

link:
http://t24.com.tr/haber/akpli-uyeler-sortla-dans-eden-cocuklari-tahrik-edici-bulmustu-rtukten-tv8e-ceza,527145
Son Düzenleme: Ömer Faruk Durusoy @ 03.01.2018 23:07
03.01.2018 23:08 PM
Gizem
Çukurova Üniversitesi | Su Ürünleri Mühendisliği
Allah onları başımızdan eksik etmesin ,onlar olmasa biz bir hiçiz asdfkjsdjf
Bu mesajı
1 kişi beğendi
03.01.2018 23:10 PM
Hasan
Gazi Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
Acun akpli değilmiydi :/
Bu mesajı
3 kişi beğendi
03.01.2018 23:12 PM
Ömer Faruk
Hasan demiş ki:
Yarın chp iktidar olsa chpli olur o, öyle bir tip.
03.01.2018 23:20 PM
Elif
Dokuz Eylül Üniversitesi | Fransızca Öğretmenliği
Icerik sacma ama yalaka acuna az bile bence yani galiba azicik kiskaniyorum da adamin resmen yillardir nasil trilyoner oldugunu fln izliyoruz canimiz cekiyor   
03.01.2018 23:46 PM
Ömer Faruk
Elif demiş ki:
Icerik sacma ama yalaka acuna az bile bence yani galiba azicik kiskaniyorum da adamin resmen yillardir nasil trilyoner oldugunu fln izliyoruz canimiz cekiyor   
Adam benim lisemden mezun, bir gün arkadaşlarla oturuyoruz dürümcüde arkadaşımın biri senin gibi aşağılamaya başladı adamı, tabi biz de daha çok muhabbeti dönüyordu o sıralar. Dedim lan adam milyonlar kazanıyor orda sen ne yapıyorsun bizimle dürüm yiyorsun dedim. Adam az kaldı dövüyordu beni
03.01.2018 23:50 PM
Aykut
Dokuz Eylül Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Elif demiş ki:
Sen de skpe dan sunum yapıyorsun işte Adam senin yaptığını Panasonic HMC bilmemkaç karşısında yaparak geldi buralara. Ümidini kaybetme
Bu mesajı
2 kişi beğendi
03.01.2018 23:51 PM
Anasını gıdıkladığımın komşusunun teyze çocukları. Normal 9 yasında nikah düşer diyen Zihniyetten ne bekliyorsun
03.01.2018 23:51 PM
Şevket
Gazi Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
Hasan demiş ki:
Ridvan dilmen ne kadarsa acunda o kadar
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
03.01.2018 23:52 PM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
iyi de o kızların şort giyip dans etmesine gerek yok ki akplilerin çocuklardan tahrik olması için..
hair transplant turkey