Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Korkmayın Titreyin
Bu mesajı
1 kişi beğendi
30.12.2017 02:24 AM
Ben sakalli dindarlardan rahatsizim acikcasi
30.12.2017 02:26 AM
Hakan
Yıldız Teknik Üniversitesi | Kimya Mühendisliği
Songül demiş ki:
Ben sakalli dindarlardan rahatsizim acikcasi
Why 
30.12.2017 02:27 AM
Hakan demiş ki:
Why 
Sakal sevmiyorum ondan sanirim ya
30.12.2017 02:31 AM
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
Artiladim
Helal olsun
Adamsin
Konusmayi cok iyi biliyorsun
Dogrusu cok etkilendim
30.12.2017 02:33 AM
Bunu da artiladim ki gaza gel diye
Soyler misiniz peki Hakan Bey neden aptal oldugumu dusunuyorsunuz?
30.12.2017 04:14 AM
Emre
İstanbul Kültür Üniversitesi | Uluslararası Ticaret
Fatih demiş ki:
Senin savunduğuna lafım yok cici kız 

birşeyler yapmak istiyorsan çık yap. 

Konuşma tarzın tavırların bilmişliğin.. 

dönüp bi bak neden kimse bişey yazmıyor. Güven vermiyorsun insanlar bu tavırlarından rahatsız oluyor. 

Karşındakini çocuk azarlar gibi azarlıyorsun. Bi eleştiri aldın diye üzerime pedofili gibi ağır bi etiketi yapıştırıyorsun. 

İstediğin bişey için gerçekten savaştığını düşünmüyorum. Savaşmak mı istiyorsun çık dışarı afiş dağıt derneklere üye ol. Yap işte birşeyler elinden gelenin en iyisi bumu. 

Öğrenmen gereken çok şey var. Gazete okuyarak blog takip ederek öğrenemeyeceğin. Çık çıplak gözlerinle öğren
İnanılmaz doğru tespitler.Gecen gün aynılarını yaşadım başka başlıkta.
30.12.2017 05:07 AM
Kadın insan mı?

Aaa süreci bir anda hızlandırdım lan

Herkes hakk edildiği gibi yönetilir bayanlar. Ülkemizin kurucusundan bir hatırlatma.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
30.12.2017 05:23 AM
Süleyman
Erciyes Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
allah tarafindan teaayyeebbb ve arkasindaki tarikatlarca lanetlendik ...
son zamanlarda bende uluslararasi gundemintakipnediyorum hic olmayacak seyler oldu bm de kudus tasarisini dusurduler rt yine oyun pesinde arkasindaki asiri dincileri bahane ederk dedi ki ya bunlari zapt etmeyiz yada kuduse dokunmazsiniz abd ve antin guntin ulkeleri haric herkes reddedi nku avrupa karisicakti asiri dinci eylemlerle yani aksiyon dolu ingiliz ve amerikan filmlerinin cogu gerceklesecekti canli bombalar fink atacakti hergun bi yer taranacakti derken kudüs icin ilk etapta alindi ... gelelim konunun ulke icindeki haline eger biraz daha diretirsede bu dinciler tarikatcilar halifelik yeniden gelir diyorum ben... zira dinde kadininin yerini hepimiz biliyoruz hep erkekten sonra gelen nesnel bir warlik yani hangi dinciyle bu konuyu konussam tanri erkek icin yaratti sonuna geliyoruz bu ve belirli sebeblerden dolayi kadinin hakki diye bisey olamiyor dogurgan sex objesi şeyler sizi algisini yikamadiniz bunlar daha da gucledikce ki gucleniyorlar ... asla yapamicaksiniz erkek ne derse o olur ... mantalitesi siz kadinlari nesnellikten oteye goturemeyecek yazik eski sistem 13- 15 yasinda kizlar anne olmaya baslayacak okuma orani kizlarda yuzde 20 lere kadar dusecek sonra zaten cahil olan toplum daha da cahil anneler ve cahil yetisecek bir nesille bizi anadoluya gomecekler ...
tarihinde kadina bizim kadar saygiyla yaklasan bir milletken or..s..i cocugu araplarin sacma sapan inanislari yuzunden böylesine yerlerde halini gormek gercekten cok yazik
Bu mesajı
2 kişi beğendi
30.12.2017 10:13 AM
Gunay Murat
Gazi Üniversitesi | Bilgisayar Öğretmenliği
Yılbaşı Bilet haram caiz degil,imam 23 yasindaki kardesine tecavüz edince zorlama yok istek vardi,cocuga yurtlarda taciz edilince karsilikliydi nasil bi ulke mk
hair transplant turkey