Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Korkmayın Titreyin
Bu mesajı
2 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
29.12.2017 22:32 PM
Erhan
Bilkent Üniversitesi | Bankacılık ve Finans
rüzgar ektik fırtına biçme zamanı herkes hazırlanmaya başlasın kadınlarda suçlu erkeklerde..
Bu mesajı
2 kişi beğendi
29.12.2017 22:36 PM
Filiz
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi | Türkçe Öğretmenliği
1 yaşında çocukla evliliğe caiz diyeni bir ananin doğurması mümkün değil. Bir insanin doğurması da aynı sekilde. Kaldı ki kadinlar kendi değerini kendileri belirliyor. Seriat isteriz diye bağıran kadınlar kadın nüfusunun yarısını olusturuyor. Sorun bu tip döl israflarinin habire döl israfına devam etmesinden kaynaklaniyor. Virüs gibi ürüyorlar.
Bu mesajı
4 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
29.12.2017 22:40 PM
Erhan
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
bi insan ne gibi bir şey yapabilir mesela ? gelir hocamda başlık açar mesela vicdan mastrbasyonu gibi bişi olabilir bu.. cümlelerimden kadınlar kötü erkekler iyi çıkmasın biz milletce 2 taraf olarak kötüyüz türkiyede kadınlara fizyolojik bi şiddet var erkeklere de pskolojik bir şiddet birbirimizi kemiricez durucaz işte hele kadın kadının kurdu lafına daha inanır oldum ülkede kendine sahip arayan o kadar çok kadın var ki dayak yer ama biri kocasına napıyorsun dese kocam der karışma der vsvs
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.12.2017 22:42 PM
Erkeği de sorunlu ülkenin kadını da , suç birinde bi grupta bi toplulukta değil , herkeste
Bu mesajı
3 kişi beğendi
29.12.2017 22:49 PM
Erhan
ne olacak zeynep başlığı açıp 3 haber linki burada paylaşınca ne olacak ? burada ki potensiyel şiddet yanlısı erkeği kendine mi getiricen.. değişim istiyorsan parçası ol belki zaten parçasısın bilmiyorum bi stk ile ortak çalış bırak kadın insan olduğunu bilmeyen haklarını bilmeyen kadınlara ulaş hocamda bi klüp kur burada örgütler gerçek hayata taşı ama benim inanışın eşşek değişir bu toplum değişmez ama dene burada kadınlar öldürülüyor başlğın 15 mesajı geçemiycek up olsun die de yazıyorum istersen tartışma çıksın milletin dikkatini çeksin die ben kötü polis olur aykırı bi fikir sunabilirim ... mesela mmm kadınlara sokağa çıkma yasağı getirilsin....
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.12.2017 22:55 PM
Erhan
bunlar beylik güzel süslü laflar bak başlığında hemcinsin 1 kişi yazdı demek istediğim bu ... bi tepki bekliyorsan büyük adımlar atman gerek sorunu ortaya koy ee çözüm ? toplum bi bütündür kadına şiddeti çözmek istiyorsak erkekleride kadınlarıda araştırmamız lazım bak bu başlığı okuyan yok suan buradan milletin babasına anasına sövelim ses çıkmaz 
29.12.2017 23:03 PM
Erhan
bi şey yapmıyorsun ki beğeneyim burada açılan başlık bişey mi ? bak 11 nci mesaj sanırım senle tartışmamın tek nedeni başlığın up olsun.. 301 madenci toprak altında boğuldu gitti onlarca patlama oldu ensar olayları oldu kanser hastası kızın eline para sıkıştırmak isteyen bakan oldu .. oldu da oldu olmaya da devam edecek ona dedim hazır olun fırtına biçmeye
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.12.2017 23:08 PM
Erhan
ahaha ne kadar gereksiz zamanı gelinceymiş üstünüzden atarmışsınız.. bıcak kemiğe dayandı mı ? ne zaman gelicek o zaman ? ne zaman üstünüzden silkileniceksiniz ? aklınızda net bi tarih var mı yoksa farazi olarak mı?<br />
akıllı düşünürken deli oğlunun düğününü yaparmış derler tam olarak siyasi görüşünü bilmesemde o hesap.. bizler düşünürken düğün yapıldı
29.12.2017 23:14 PM
Erhan
hah ,işte demek istediğim bu kibir bu sözde bişi yapıyorumculuk... senin hallerini ortaya sermek istediğin kadınlara bi ulaş o kadınlar yaşamıyor 30 tane çocuk sabah akşam sopa bi git sen dibi gör bana gelmiş dip diyorsun benle kadın erkek çatısmasına giriyorsun... başlıkta senle benden başka yazan yok ? sosyal deney yapalım mı buradan ? hocam ahalisi zeyneple ben yılbası kutlayan kadınların saçları tıraş edilsin erkeklerinde kulakları koparıslın diyoruz sizce ? 
29.12.2017 23:17 PM
Erhan
bak sessizlik okuyan yok yazan yok kum üzerinde kürek çekerek deniz aşılmaz... şuan burası bizim özel mesajlaşma yerimiz nerdeyse ahlaksız fıkra anlatsam sen dışında okuyan olmaz