Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Terör olaylarını bastıran sivillere yargı muafiyeti
Bu mesajı
1 kişi beğendi
03.01.2018 03:48 AM
Victor Hugo der ki; eğer ruhumuz karanlıkta kalırsa, günahlar çıkar ortaya. Suçlu günahı işleyen değil, suçlu karanlığı getirendir..
03.01.2018 03:50 AM
Ufuk
Anadolu Üniversitesi | Kamu Yönetimi
Derya demiş ki:
Victor Hugo der ki; eğer ruhumuz karanlıkta kalırsa, günahlar çıkar ortaya. Suçlu günahı işleyen değil, suçlu karanlığı getirendir..
victor hugo sevdiğimiz bi abimizdi çok doğru demiş
Bu mesajı
1 kişi beğendi
03.01.2018 05:22 AM
Barış Can
Yakın Doğu Üniversitesi | Gıda Mühendisliği
Arman demiş ki:
O olayı yaşayan birisinin videosu vardı sosyal medyada dolaşan. Adam başı kanlar içinde askeri bir arabaya aldık ambulans gelene kadar koruduk. Ortam çok karışıktı herkes benim gibi sukünetini koruyamamıştı linç girişimleri tabikide oldu yalan söyleyecek değilim demişti. Yani asker boğazı kesildi diye birşey yok. Ama linç girişimi oldu bir çok videosu vardı. İzleyeme gönlüm el vermedi.
var, aykutun dediğini bilemem ama benim bahsettiğim o arabaya götürülen değildi

karanlıkta yere yatırdıkları, ölmüş yada ölmek üzere olan bi askerin kafasını kesiyorlar

silahsız, teslim olmuş lise öğrencilerine yaptıkları ortadayken kafa kesmeleri mi garip geliyor?
Son Düzenleme: Barış Can Başar @ 03.01.2018 05:22
03.01.2018 07:30 AM
Ahmet Hakan'in programinda avukat Kezban Hatemi KHK'nin altinda feto var diyor. Basbakan Yildirim: İtiraz edenlerin bizim için darbecilerden farkı yoktur, diyor.
Bu mesajı
4 kişi beğenmedi
03.01.2018 09:40 AM
Muhammed F
Dokuz Eylül Üniversitesi | Jeoloji Mühendisliği
Gayet iyi oldu