Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > ALIM-SATIM, KİRALAMA VE TAKAS > YEMİNLİ ya da yemin alabilecek akademik belgeye sahip TERCÜMAN
07.12.2017 18:57 PM
F.Kevser
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Karşılaştırmalı Edebiyat
Merve demiş ki:
Şu an noterde rusça yeminli tercümanlık yapıyorum fakat Izmir\'de yaşamıyorum. Freelance çalışabilirim. Uygun olursa ben de cv atayım.
Maalesef yeminli lazım o nedenle izmir içi arıyorum ama yine de cv ve belirtmek istediğin konuları mail olarak atarsan uzun sayfalı metinleri gönderebilirim
07.12.2017 19:33 PM
Merve
Ankara Üniversitesi | Rus Dili ve Edebiyatı
F.Kevser demiş ki:
Maalesef yeminli lazım o nedenle izmir içi arıyorum ama yine de cv ve belirtmek istediğin konuları mail olarak atarsan uzun sayfalı metinleri gönderebilirim
Yeminliyim zaten hem de noter dairesinde ama başka şehirdeyim. Freelance denilince internet üzerinden yürütülebilir diye düşündüm. Yine de teşekkür ederim tabi. Olur da rusça dilinde tercüman bulamazsanız bana mail atın, detayları konuşalım o zaman. Sınava da hazırlanıyorum bir yandan, o yüzden çeviri çok fayfalı oluyor.Tekrar teşekkürler. Iyi akşamlar.
07.12.2017 19:33 PM
Gunay Murat
Gazi Üniversitesi | Bilgisayar Öğretmenliği
Kurana mi el basiyor bunlar
07.12.2017 21:25 PM
F.Kevser
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Karşılaştırmalı Edebiyat
Merve demiş ki:
Yeminliyim zaten hem de noter dairesinde ama başka şehirdeyim. Freelance denilince internet üzerinden yürütülebilir diye düşündüm. Yine de teşekkür ederim tabi. Olur da rusça dilinde tercüman bulamazsanız bana mail atın, detayları konuşalım o zaman. Sınava da hazırlanıyorum bir yandan, o yüzden çeviri çok fayfalı oluyor.Tekrar teşekkürler. Iyi akşamlar.
Yani benim bagli oldugum noterden yeminli) tamamdır not alıyorum zaten özellikle çok sayfalı işler olduğunda ulaşırım hatta boş bir mail bile atsanız iletişim daha kolay olur. Teşekkürler başarılar