Anasayfa
Beni Hatırla
2
7 kişi beğendi
29.10.2017 19:44 PM
Özgecan
Cumhuriyet Üniversitesi | Türkçe Öğretmenliği
Arkadaşlar merhabalar öncelikle.Şanlıurfa'nın bir köyünde Türkçe öğretmeniyim ve kütüphane kurmak istiyorum. Okulda bir bölümü ona ayırdık ve boyadık.Ancak kitaba ihtiyacımız var. Ortaokul seviyesine uygun kitap gönderebilecek duyarlı arkadaşlarımızın olduğunu düşündüğüm için yazıyorum. Adres için benimle iletişime geçebilirsiniz,köprü kurmayı bilmiyorum o yüzden linki kopyala yapıştır yapıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum,hoşça bakın kendinize.

https://www.facebook.com/ozgecan.karakus.9/posts/10213294008932281?pnref=story
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.10.2017 19:46 PM
Ne kadar guzel bir düşünce, tebrik ediyorum. (:
Bu mesajı
1 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
29.10.2017 19:47 PM
Turan Cenk
Balıkesir Üniversitesi | Makine Mühendisliği
evet sana, sana, sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar... hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara... onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor... onlara yardım elinizi uzatacağınıza bir de utanmadan, sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsunuz... aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz... hiçbir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler... utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz."
29.10.2017 19:49 PM
Özgecan
Cumhuriyet Üniversitesi | Türkçe Öğretmenliği
Turan Cenk demiş ki:
evet sana, sana, sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar... hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara... onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor... onlara yardım elinizi uzatacağınıza bir de utanmadan, sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsunuz... aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz... hiçbir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler... utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz."
Pardon?
29.10.2017 19:52 PM
Özgecan demiş ki:
Pardon?
Hababamsinifirepligi
Özgecan demiş ki:
Pardon?
hababam sınıfından alıntı.
Turan Cenk
Balıkesir Üniversitesi | Makine Mühendisliği