Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > YARDIM KAMPANYALARI VE GÖNÜLLÜ HİZMET DUYURULARI > Doğuda görev yapan kıymetli öğretmen arkadaşlar
Bu mesajı
2 kişi beğendi
04.10.2017 20:18 PM
Filiz
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi | Türkçe Öğretmenliği
Ülkenin doğusu batısı bir su batıda da kötü yerler var diyenler bos bos konusacaklarina onlar da oralarda yardım kampanyası düzenlesin. Kız yaşadığı coğrafya için bir seyler yapmak istemis nesi kötü bunun. Akıl fukarası bir milletiz bir ise yaramayiz ama vıdı vıdı konusunda üstümüze yok maşallah!
Bu mesajı
3 kişi beğendi
04.10.2017 20:47 PM
O kadar kötü niyetli insanlar haline gelmişsiniz ki bir yardım kampanyasını bile çirkinleştirmişsiniz. Ülkesinin doğusunu kabullenemeyenler; vatan millet sevgisi diye konuşmaya devam edecektir farklı başlıklarda.
Lütfen demorilize olmayın. Batı tarafına neden yardım etmiyorsun diyenler de batıdaki köylere yardım gönderebilir. 
07.10.2017 03:05 AM
Seda demiş ki:
O kadar kötü niyetli insanlar haline gelmişsiniz ki bir yardım kampanyasını bile çirkinleştirmişsiniz. Ülkesinin doğusunu kabullenemeyenler; vatan millet sevgisi diye konuşmaya devam edecektir farklı başlıklarda.
Lütfen demorilize olmayın. Batı tarafına neden yardım etmiyorsun diyenler de batıdaki köylere yardım gönderebilir. 
Akılları kabız olmuş, kastrasyona uğamış hocam. Tedavisi ne siz söyleyin
Son Düzenleme: Okan Yaman @ 07.10.2017 03:10