Anasayfa
Beni Hatırla
0
03.12.2017 04:11 AM
K.O.Ç.
03.12.2017 04:12 AM
Beyhan demiş ki:
Keşke Herkes kendi şehrinin takımını destekleyebilse ...
Canını yerim kardeşim benim.
03.12.2017 09:32 AM
Ali
İnönü Üniversitesi | Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi
Fenerbahce\'yi kurtarmadan Türkiye\'yi kurtaramayiz
03.12.2017 09:45 AM
keşke olsa, değişiklik lazım yeni kan lazım takıma, ama başkan olabilmesi için Fenerbahçe'mizin ligi 6-10 arasında bitirmesi gerekir, hatta gerekiyorsa daha bile aşağı sıralarda, ilk 4e girersek zor hatta ilk 2ye girersek çok zor olur söyleyim...
03.12.2017 12:44 PM
Hakan
Çukurova Üniversitesi | Çevre Mühendisliği
Beyhan demiş ki:
Keşke Herkes kendi şehrinin takımını destekleyebilse ...
bırak bize özel kalsın bu duygu.

https://www.youtube.com/watch?v=8zMsvzuvSHA
03.12.2017 14:09 PM
Çağdaş demiş ki:
Öncelikle bu süreçte Aziz Yıldırıma haksızlık edilmemeli evet futbolda belli başarı kriterleri yakalayamasak da Fenerbahçe diğer branşları da bünyesinde barındıran ve büyük yatırımlar yapan bir camia.Örnek olarak Basketbolu gösterebiliriz.Büyük yatırım ve tesisleri göz ardı etmemek lazım ve 3 Temmuz gibi karanlık bir günde dar ağacına bile çıksak son sözümüz Fenerbahçe diyen bir başkan.Yıprandı evet artık dinlenmesi lazım çünkü biz hep Aziz Yıldırımı efsane başkan olarak anacagız.Ali Koçun gelmesini isteyenlerdenim evet çünkü yeni bir sinerji ve başlangıç yapma zamanı geldi ali Ali Koç ta ise o vizyon var kesinlikle ne olursa olsun kazanan hep Fenerbahçemiz olsun.
haksızlık mı gelmiş geçmiş en büyük galatasaraylı aziz yıldırımdır Fenerbahçe dedin mi aklına futbol gelir kürek yüzme gelmez hep bu söylemlerle milleti kandırdı hala da o koltuğa güveniyor bırakamıyor ben tarihin en kötü başkanı olarak anacağım not:gs li olarak sevmeyen var mı acaba aziz yıldırımı ondan en büyük diyorum 
03.12.2017 14:21 PM
Çağdaş
Kırıkkale Üniversitesi | İnşaat Teknolojisi
Yasin demiş ki:
haksızlık mı gelmiş geçmiş en büyük galatasaraylı aziz yıldırımdır Fenerbahçe dedin mi aklına futbol gelir kürek yüzme gelmez hep bu söylemlerle milleti kandırdı hala da o koltuğa güveniyor bırakamıyor ben tarihin en kötü başkanı olarak anacağım not:gs li olarak sevmeyen var mı acaba aziz yıldırımı ondan en büyük diyorum 
Beni çevremde futboldan çok basketbolla ilgilenen kesim tam tersini düşünüyor ülke genelinde ise kimse zaten inkar etmiyor futbol başarısının ilk sırada olmasını.Ben Ali koçun gelmesini belki en fazla isteyenlerdenim ama Aziz Yıldırımada haksızlık edilmemeli bu şahsi fikrim
03.12.2017 15:29 PM
Fatih
Kocaeli Üniversitesi | Makine Mühendisliği
aziz başkana hakaret etmeden, küçük düşürmeden, küstürmeden ali koç'a destek olunmalı. herkes neyin ne olduğunu biliyor futbolda şampiyonluk sayımız az kalmış olabilir bunda yönetimin de çok bariz ve büyük hataları olmuş olabilir ama kimse 90'ların sonunda başlayan futboldaki fetö-galatasaray yapılanmasını unutmamalı kimse 3 temmuz'da dağıtılan kadromuzu unutmamalı. amatör branşlardaki başarıları kimse unutmamalı. bu ülkeye gelmiş en büyük 2 kupadan birisidir eurolegue kupası üstüne 3 sefer de f4 oynadık hala daha kupa adayı 4-5 takımdan birisiyiz. artık yeni bir sayfa açmanın vakti geldi, aziz yıldırım kişisel hırslarıyla ve günlük başarı hedefleriyle kulübü yönetiyor, ali koç başkan olmalı. 
14.07.2018 19:57 PM
Murat Ahmet
Marmara Üniversitesi | Almanca Öğretmenliği
Ail Koç adamın dibidir.
17.07.2018 01:12 AM
Mehmet Akif
Hacettepe Üniversitesi | Yazılım Mühendisliği
Türkçe dersi verilir.