Anasayfa
Beni Hatırla
6
18.10.2017 03:23 AM
Kamil
Gedik Üniversitesi | Savunma Teknolojileri
Ayşegül demiş ki:
Tebrikler Kamil asdfgddhshsjsjsjsjjd
İlahi ayşegül sen adamı öldürürsün fkfkfkfk )) senin atomu felan parçalıycağın şu zamanlarda vaktını adeta bir işsiz gibi burada biz ulemalara ayırdığın için kendimizi degerli hıssesip dötümüzü kalkmıyo değil hani lakin hoşgör lütfen...
18.10.2017 03:34 AM
Kamil demiş ki:
İlahi ayşegül sen adamı öldürürsün fkfkfkfk )) senin atomu felan parçalıycağın şu zamanlarda vaktını adeta bir işsiz gibi burada biz ulemalara ayırdığın için kendimizi degerli hıssesip dötümüzü kalkmıyo değil hani lakin hoşgör lütfen...
Atomun parçalara ayrıldığını bilmen bile çok büyük ilerleme senin için Kamil

Neyse bugün de yeterince konuştuk gidiyorum artık rahat rahat sevinin
18.10.2017 03:39 AM
Alper
Haliç Üniversitesi | Türk Sanat Müziği
ama bizim uefa kupamız var
18.10.2017 04:37 AM
Süleyman
Erciyes Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
Ayşegül demiş ki:

ipini koparmisin beybilito hizini alamamissin bakiyorum da
18.10.2017 04:42 AM
Süleyman
Ayşegül demiş ki:
Sakin ol Kamil Ümit Özat\'a demişler ki 6-0 dan bir kaç yıl sonra.

Ümit yeter be kardeşim utanmıyorsunuz hala geçmiş skoru hatırlatırken.

Ümit de demis ki \' Siz yerken utanmadınız, ben söylerken neden utanayım \'
hani bi cinconlu deiliz ama elindekiye yetinmek iste tam olarak oylr oluyo anca bi meze muhabbeti kadar top oynayabiliyosunz yani cinconlu en qzindan kalibindan cikti gitti besiktasin arada parlamalari 20 yildir ilk defa takim bukadr komplike bir oyun sergiliyor valla ben bile sasiriyrum ama sizin en ii zamaninii hatirlayayim diyorum anca arada yanlislikla yendiginiz musabakalar yani bilmem hangi takim da siduk-u diye bi futbolcu war onu mu yaristiralim can sikintini buraya bu kadar yansitmandaki azmine hayran kaldim yoksa baskinligin bu kadar bravo kuzum bu azmi hayatinda prtaikte ne kadr kullaniyosun cok merak ediorum
Bu mesajı
1 kişi beğendi
18.10.2017 04:47 AM
Süleyman
aysegul su sohbeti kacirdim ya inan ki icin yandi eyse sende bu aciyatmaz alt aksami warken daha cok kafani yere vuranda gerekli ivmeyi kazanmani saglarim bi dahakinde gorusmek dilegiyle pes de ogrende bi depiselim fifa olur madem meraklisisin okadr - kolik mertesine eriş de futbola olan azmini gorelim kagit ustune ofsayti bilip de 3 5 yil mac izleyip yutuptan mac takip ederk oyle artislik yapilmior bide utanmadan mervecanima brocuguma ofsayttan dem vurmuş gagxrhafsia zannedersin wolsburg bayan takimi sag beki hafrhqyw hemde sampiyonlar ligi kadrosundan bildigin bizim kavedeki mamud abi moduna getirelim ben elimden gelen destegi weririm yani olmaya calisyosun ama eksiklikler war tamamlariz yardim ederim yani
18.10.2017 09:22 AM
Kamil
Gedik Üniversitesi | Savunma Teknolojileri
Ayşegül demiş ki:

proton biliyoz biz nötron felan da bilenler var aramızda işte parçalanır diye düşünüyoduk neyse ki haklıymışız sonucta atom bu maddenin en küçük yapı birimi, yani bazılarımızın beyninin tahmini büyüklüğü kadar  
sen gittin bi rahata kavustuk zaten dün gece ohh dedik dünya varmış arkadas o kadar yen sen sonra sevineme bi tşkürü hak etmedin değil hani
18.10.2017 09:24 AM
Çağdaş
Kırıkkale Üniversitesi | İnşaat Teknolojisi
Tebrikler beşiktaş 
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
18.10.2017 09:40 AM
Ayhan
Celal Bayar Üniversitesi | Makine Mühendisliği
"Liverpool 8 tane atti. Ehe nasil da dalga gectim ama..."

Sanirim artik bu siteye zeka ve mizah seviyesi yuksek arkadaslar aliniyor. Zira etraf Louis Ck'lerden, Chris Rock'lardan gecilmiyor. 

"8tas" hahahahha ne kadar komik lan?