Anasayfa
Beni Hatırla
2
4 kişi beğendi
11.09.2017 17:34 PM
Okuyan çocuk projesi okul öncesi dönemdeki çocukları kitap ile buluşturma üzerine kurulmuş bir iyilik hareketedir.İstedik ki çocuklar erken yaşta kitap ile tanışsın, her çocuk kitaba ulaşabilsin.Her çocuğun kitaba ulaşması hayaliyle çıkılan yolda sizde kitap gönderir misiniz? Alacağınız 1 kitap çok şey değiştirecek!

Yardımseverlerimiz sayesinde bu hafta sınıfımızı boyatacağız, elimden geldiğince oyuncak eksiğimizi gidermeye çalışacağım umarım sizlerin sayesinde de kitaplığımız tamamlanır.Siteyi inceleyebilir kitap listelerine ulaşabilirsiniz.

http://okuyancocukprojesi.com/

11.09.2017 17:36 PM
güzel fikir ama günümüz fırlamalarına kitap yerine şarj kablosu yollamak gerek..
Bu mesajı
3 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
11.09.2017 17:37 PM
Recep
Afyon Kocatepe Üniversitesi | Maden Mühendisliği
Çocuklara zorla, baskı ile, bak o okuyor sen de oku demekle kitap okutturulmasına karşıyım. İsteyen okur, istemeyene de dayatma yapılmamalıdır.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
11.09.2017 17:38 PM
Kürşat
Çukurova Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
Alalım aldıralım 
Bu mesajı
5 kişi beğendi
4 kişi beğenmedi
11.09.2017 17:42 PM
Recep demiş ki:
Çocuklara zorla, baskı ile, bak o okuyor sen de oku demekle kitap okutturulmasına karşıyım. İsteyen okur, istemeyene de dayatma yapılmamalıdır.
okumasında senin gibi mi olsunlar zaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bu mesajı
5 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
11.09.2017 17:47 PM
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
yok be olum verecek cevabın olmadığını ikimizde biliyoruz beğen geç 
11.09.2017 17:57 PM
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
üzülme annesi recebim kalbimin bitanesi 
11.09.2017 18:43 PM
Recep demiş ki:
Baskıyı bana yapıyorlar öğretmenim kitap okur musunuz diye.Kitap seve seve okutulur zorlamayla olmaz
Bu mesajı
1 kişi beğendi
11.09.2017 18:45 PM
Şehriban
Anadolu Üniversitesi | Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
Canım öğretmenim. Seve seve destek oluruz.
11.09.2017 19:01 PM
Recep
Afyon Kocatepe Üniversitesi | Maden Mühendisliği
Özge demiş ki:
Baskıyı bana yapıyorlar öğretmenim kitap okur musunuz diye.Kitap seve seve okutulur zorlamayla olmaz
Aaaaaaaa süper. Başarılar dilerim.