Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > MOTOR SPORLARI > MotoMars Motorsiklet Aksesuar Ekipman Mağazası Açıldı
21.07.2017 13:04 PM
Ümit
İstanbul Arel Üniversitesi | Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Arkadaslar Merhaba 
İstanbul Avcılar E-5 Yanyolda MotoMars Motorsiklet Aksesuar ve Ekipman üzerine yeni mağazamızı açtık. Hocam da bulunan motosiklet tutkunlarınıda mağazamıza bekliyoruz. Yeni mağazamızda fiyatlarımızı baya uygun tuttuk. www.motomars.com ve n11.com da motomars olarak online satışta yapmaktayız. Herkesi bekleriz 
21.07.2017 13:19 PM
hayırlı olsun
22.07.2017 14:37 PM
Ümit
Tamer demiş ki:
hayırlı olsun
saolasun kardesım
22.07.2017 14:51 PM
Yiğit
Anadolu Üniversitesi | Kamu Yönetimi
Hayırlısı olsun hocam 
22.07.2017 14:54 PM
Yiğit
şimdi naçizane bi sorum olacak yamaha  tracer 900 ü satıp honda cbr 600  alan bi arkadaş ne kadar uzun süre dayanabilir racing motoru kullanmaya
22.07.2017 15:01 PM
Ümit
Yiğit demiş ki:
şimdi naçizane bi sorum olacak yamaha  tracer 900 ü satıp honda cbr 600  alan bi arkadaş ne kadar uzun süre dayanabilir racing motoru kullanmaya
racıng hızlıdırda rahat degıldır ya bence bı kackez uzun yol yaparsa bırakır bıde artcı fln cok zor racıngte 
22.07.2017 15:07 PM
Yiğit
Ümit demiş ki:
racıng hızlıdırda rahat degıldır ya bence bı kackez uzun yol yaparsa bırakır bıde artcı fln cok zor racıngte 
aynen öyle hocam şimdi racing 600 lük olmasına ragmen daha hızlı 900lük tracer a göre ama tracer da tork cok yüksek yani ara geçişler daha hızlı ve cok daha rahat  racing motorla 1 saat gittikten sonra yürüyemiyosun özellikle arkada isen
22.07.2017 15:09 PM
Abdulkerim
Karadeniz Teknik Üniversitesi | Zihin Engelliler Öğretmenliği
Çok pahalı gardaşım be motor ekipmanları, gerçi güzel ve iyi olan her şey gibi de kaliteli bir mont kask 2500tl en ucuzu 1500tl olmamlı sizde nasıl bilmiyorum da şöyle uygun bir şeyler ayarla daa gardaşım
22.07.2017 15:10 PM
Ümit
Yiğit demiş ki:
aynen öyle hocam şimdi racing 600 lük olmasına ragmen daha hızlı 900lük tracer a göre ama tracer da tork cok yüksek yani ara geçişler daha hızlı ve cok daha rahat  racing motorla 1 saat gittikten sonra yürüyemiyosun özellikle arkada isen
kesınlıkle ondekı adamda pek rahat olmuor sen o arkadasınla bı uzun yol yap ztn racıngı bırakır 
22.07.2017 15:10 PM
Ümit
Abdulkerim demiş ki:
Çok pahalı gardaşım be motor ekipmanları, gerçi güzel ve iyi olan her şey gibi de kaliteli bir mont kask 2500tl en ucuzu 1500tl olmamlı sizde nasıl bilmiyorum da şöyle uygun bir şeyler ayarla daa gardaşım
kardesım ayıp edıorsun ayarlarız be sen ne ıstersen soyle ıhtıyaclar nedır. 
hair transplant turkey