Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > YARDIM KAMPANYALARI VE GÖNÜLLÜ HİZMET DUYURULARI > Yılmaz Kartal Bebek İçin Bağış Kampanyası
Bu mesajı
2 kişi beğendi
04.07.2017 13:24 PM
Tuğçe
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği
Henüz 10 aylık Kartal Bebek. Sosyal medyada anında yankı bulan annesi Ahu Yıldırım'ın instagram hesabı olan #muzisyenanne'de paylaşımlarını görebilirsiniz.

Kartal bebek 20 günlükken bir virüs kapıyor ve kalp yetmezliği oluyor. İşin kötü tarafıysa organ nakli için Türkiyede hiçbir şey yapılamaması. Annesiyle beraber Almanyanın yolunu tutuyorlar. Hastane ön ücret olarak 500 bin euro istiyor. Böylelikle organ nakli sırasına girecek. Sonrası içinse 1 milyon euro! Zamana karşı yarışan Kartal bebek için valilik izniyle bağış kampanyası başlatıldı. Biliyorum bu paralar bizlerin yardımlarıyla bir anda toplanamaz. Maddi durumları çok daha iyi insanların bağışçı olması gerek. Ama olur da bağış yapmak isterseniz fotoğrafta hesap bilgileri mevcut... 
Edit
PARA TOPLANDI, HESAP KAPATILDI ARKADAŞLAR. Umarım en kısa sürede ameliyata alınır Kartal Bebek. Ve umarım hiçbir bebek para yüzünden ölüme terk edilmez bu hayatta...

Son Düzenleme: Tuğçe Karagöz @ 04.07.2017 14:25
04.07.2017 13:29 PM
UP !
04.07.2017 13:34 PM
Gökhan Tekin
Bülent Ecevit Üniversitesi | Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri
ULAN BAZEN ÇOK GÜZEL ÜLKEYİZ BE.
24 saat geçmeden gereken para toplanmış, hesap kapatılmış.

https://www.instagram.com/p/BWHtgW0le1S/?hl=tr

04.07.2017 13:44 PM
Etrafi oldukca genis bi anneydi sosyal medyayida kullaninca 24 saat olmadan topladi, allah kimseyi bebeginden ayirmasin