Anasayfa
Beni Hatırla
6
FORUMLAR > HOCAM BULUŞMALARI VE ETKİNLİKLERİ > Hocam Galatasaray Tribünü
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
10 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
30.06.2017 19:06 PM
Arkadaşlar merhaba Galatasaray maçları için burda birbirimizle haberleşelim illaki maçlara giden oluyordur beraber gideriz tanışmış oluruz . Sokak ( mecidiyeköydeki ali samiyen sokak ) ta maç öncesinde toplanırız alkol meşale kortej yaparak gideriz stada . 

ben 12 yıldır tribündeyim bu sene kendi çevremde 30 40 a yakın kombine var . Kupa maçlarında burdan yine ücretsiz devir yapmayı düşünüyorum düşünüyoruz  (pasolig cıkartmanız yeterli olacaktır gidemedigim lig maçları olabilir pazartesi ve cuma günü ) lig maçlarında ayrıyetten bilet bulamadıgınız taktirde derbiler hariç ( onlara herkes kendi gidiyor ve extra bilet düşmüyor genelde ) kulüp gişe fiyatını kaç para belirlediyse o fiyattan yine devir edebilirim bilet bulabilirim . Kesinlikle karaborsa değil kulübün belirledigi fiyattan 1 tl bile yüksek olmucaktır . 

Basketbol voleybol su topu gibi branşlarda ücretsiz 10 kişeye kadar içeriye sokabilirim onlara hiç para gerekmiyor .  Ayrıca dilerseniz şehir dısındaki deplasmanlarada ücretsiz bir şekilde gitmenizi saglayabilirim

Bu başlıgı takibe alın lazım oldugu zaman yazarsınız mesaj atarsınız burdan yada faceden ekleyerek ulaşabilirsiniz . 

ADMİN arkadaşlardan ricam bu başlıgı silmesinler Galatasaray haberi paylaşılmıcak tribün organizasyonları paylaşılcak .

Hepimiz ölelim Galatasaray cok yasasın

Yaşasın Galatasaray Yaşasın Tam Bagımsız ultrAslan . 

İlk maç 20 temmuz uefa avrupa ligi ön eleme maçı . Gelmek isteyenler mesaj atabilir . 

Ikinci mac son nefese kadar destek icin Galatasarayımız -Kayserispor gelcek olanlar bildirsin goruselim

Ucuncu hafta Galatasarayımız- Sivaspor gelcek olanlar bildirsin goruselim . Ilk 2 maca ucretsiz kombine var dedim ( takim kotu giderken ) kimse orali olmadi su dakikadan sonra turkiye kupasi maclari haric kombine sormayiniz . Iyi gun tataftarina yoktur .

Arenada 4. Mac kasimpasa gelen varsa bildirsin mactan once viski var gencler

Arenada 5. Mac cumartesi gunu karabükspor macı gelenler yazsin bi zahmet

1 sene boyunca içerde bütün maçlar dışarda bejeke fb konya maçlarına gidebildim . inan ettik bu takımı şampiyon ettik bütün taraftarlarla .. varmı bu sene kombine alacak olan ? Gelin bu halatı çekenlerden biride siz olun .. ve greyweekend kampanyasından 1 lirada olsa gücünüz yettigince alın yardım edin unutmayın kişiler geçici arma kalıcıdır . Yaşasın Galatasarayı menfaatsiz sevenler
Son Düzenleme: Yaşar Türkyılmaz @ 02.06.2018 10:22
30.06.2017 19:08 PM
Gol olur.
30.06.2017 19:09 PM
Kaçak yayın linkleri atarız falan
Bu mesajı
8 kişi beğendi
10 kişi beğenmedi
30.06.2017 19:13 PM
Mine
Trakya Üniversitesi | Almanca Öğretmenliği
En büyük Fenerbahçe
Bu mesajı
13 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
30.06.2017 19:24 PM
Mine demiş ki:
En büyük Fenerbahçe
Alın bunu burdan
Bu mesajı
3 kişi beğendi
30.06.2017 19:30 PM
Bilge Kaan
Düzce Üniversitesi | Peyzaj Mimarlığı
5 yıldızlı tek takim 

bunu yazayimda değerlenir 
Bu mesajı
1 kişi beğendi
30.06.2017 19:33 PM
Bilge Kaan demiş ki:
5 yıldızlı tek takim 

bunu yazayimda değerlenir 
Onuda ilk yapcagımız icin aynen degerlenir kardeşim
Bu mesajı
12 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
30.06.2017 19:34 PM
Yerimi alayım

Şşşşşş
1
2
3
Cimbombom

Son Düzenleme: Şeyma @ 30.09.2017 09:34
Bu mesajı
2 kişi beğendi
3 kişi beğenmedi
30.06.2017 19:35 PM

Son Düzenleme: Seda @ 30.06.2017 19:49
Bu mesajı
4 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
30.06.2017 19:37 PM
öyle büyük bir takımız ki rakip takım taraftarları bile gölgemizde dinleniyor :d
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
hair transplant turkey