Anasayfa
Beni Hatırla
0
puan
20.05.2017 13:06 PM
Bakın ne dicem youtube da tıklanma sayısına göre belli ücretler ödeniyormuş. Yardıma muhtaç kimseleri bulup röportaj yapılsa ve bunları bir kanalda toplayıp havuzda toplanan miktarı bu kişilere ortak pay etsek nasıl olur. Ya da kanalda hayır amaçlı ilgi çekebilecek türden videolar oluştursak şarkı türkü veya hocam kaynatmalarını videolardan yapsak ya kimse elini cebine atmadan yardımlar sağlayabilir iyi olmaz mı?
20.05.2017 14:24 PM
Veysel
Mustafa Kemal Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik
Eskidendi o güzel para kazanma dönemleri şu an çok ciddi paralar yok güzel para biriktirmek için epey bir izlemé gerekiyor. 4 gün sonra cilki çıkar ya da birileri çıkar yhaa ne bilelim biz sizin paraları yardıma ihtiyacı olanlara verdiğinizı der. 7 24 eşşek gibi çalışır gider hayalindeki bir şeyi alırsın bak lan gördün mü adamlar yardım edecez diye kanal açtı paralari cebe indirip neler alıyorlarà çıkar adın. Bir Türk insanına iyilik kesinlikle yaramaz. Bu sekilde yaparsan kötü olursun sadece
20.05.2017 15:13 PM
Murat
İstanbul Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Fikir guzel olsada icinde kari kiz olmayan şey tutmaz burda. Surda 2 satir yazi yaziyorsun \"özeti ne?\" Diye soran davar universitelilerle dolu. Bura boyleyse toplum @2 nin dediginden uzak davranmaz. Yqptigin vagislarin faturasini gostersen bile inanmaz.