Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > Halkbank GM Yardımcısı ABD'de tutuklandı
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
29.03.2017 08:53 AM
Şamil
Gazi Üniversitesi | Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz; Halk Bank ve Rızza SARRAF hakkında zaten bir ton idaa var iken bu adamın ABD de bulunması ya salaklığından ya da bir şeyler planlanmış olduğundan diye düşünüyorum.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.03.2017 08:56 AM
Oben
Kafkas Üniversitesi | Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği
Rizaya para götürmüş zaar. İnsanlığın nasıl öldugunü gördün demi
29.03.2017 08:58 AM
Yunus Emre
Karadeniz Teknik Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
nasıl dolandırıcılık yapılır kitabı sipariş ettim internetten. bekliyorum heycanla.  
29.03.2017 08:58 AM
Yunus Emre
Karadeniz Teknik Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
büyüyünce rıza olcam 
29.03.2017 09:09 AM
Kürşat
İstanbul Üniversitesi | Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
harbiden bunları yazarken bilgi birikiminize göre mi yazıyorsunuz yoksa gündemin sizi sürüklediği paranoyaklık mı...birşeyler planlanmış olduğunu düşünmek falan
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.03.2017 09:23 AM
Şamil
Kürşat demiş ki:
harbiden bunları yazarken bilgi birikiminize göre mi yazıyorsunuz yoksa gündemin sizi sürüklediği paranoyaklık mı...birşeyler planlanmış olduğunu düşünmek falan
Halkbank ve Rızza SARRAF hakkında ABD nin iddalarından haberim var , genel müdür yardımcısının yok mudur? 
29.03.2017 09:29 AM
Kürşat
Şamil demiş ki:
Halkbank ve Rızza SARRAF hakkında ABD nin iddalarından haberim var , genel müdür yardımcısının yok mudur? 
var tabi ama adamın ABD'de bulunması hakkında "bir şeyler planlanmış olduğunu düşünmek" hangi araştırmalar sonucu ya da ne gibi şeyler planlanmış mesela... 
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.03.2017 09:35 AM
Şamil
Kürşat demiş ki:
var tabi ama adamın ABD'de bulunması hakkında "bir şeyler planlanmış olduğunu düşünmek" hangi araştırmalar sonucu ya da ne gibi şeyler planlanmış mesela... 
Belkide dediğin gibi bir paronayadır; ben sadece düşüncemi söyledim; iki şey olabilir düşünceme göre bu adam Fetöcü derler Türkiyeyi sıkıştırmak için gitti; ya da referandum öncesi Hollanda benzeri bir durum oluşturup herkes bize düşman tarzında haberler çıkarmak için; şu kafamı karıştırıyor, benim yönetiminde olduğum banka hakkında ABD de dünyalar kadar suçlama olsun Sarraf'ıda tutuklasınlar, ben olsam tutuklanmayı göze alıp ABD ye gidermiydim? 
Tutuklanma ihtimali zaten yüksek değil miydi?
29.03.2017 09:42 AM
Kürşat
Şamil demiş ki:
Belkide dediğin gibi bir paronayadır; ben sadece düşüncemi söyledim; iki şey olabilir düşünceme göre bu adam Fetöcü derler Türkiyeyi sıkıştırmak için gitti; ya da referandum öncesi Hollanda benzeri bir durum oluşturup herkes bize düşman tarzında haberler çıkarmak için; şu kafamı karıştırıyor, benim yönetiminde olduğum banka hakkında ABD de dünyalar kadar suçlama olsun Sarraf'ıda tutuklasınlar, ben olsam tutuklanmayı göze alıp ABD ye gidermiydim? 
Tutuklanma ihtimali zaten yüksek değil miydi?
gitmezdim bende valla. sonuçta hapishaneler zenci kaynıyor.
ama sonuçta arka planda ne var bilmiyorum, o yüzden konu hakkında yorum yapamam.
29.03.2017 09:44 AM
Şamil
Kürşat demiş ki:
gitmezdim bende valla. sonuçta hapishaneler zenci kaynıyor.
ama sonuçta arka planda ne var bilmiyorum, o yüzden konu hakkında yorum yapamam.
doğru birde zencileride göze almak gerek 
hair transplant turkey