Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > TİYATRO > Diyarbakır'da kurucularından olduğu tiyatro kulübü tiyatrasi
21.02.2017 00:06 AM
Mehmet Sinan
Dicle Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Caner demiş ki:
Bizim camiada yani sanat camiasında birbirimize destek olmalıyız bence her zaman. Tiyatrasi topluluğunu destekliyorum umarım çok başarılı olursunuz umutla yaşayın. 
Aynen teşekkürler  
21.02.2017 00:11 AM
Mehmet Sinan
Büşra demiş ki:
Dekor kurmaktan ölsem de sonunda aldigimiz o alkışlar paha biçilemez
Aynen. geçen sene oyunda dekor işi yüzünden bir hafta kendime gelemedim
21.02.2017 00:13 AM
Mehmet Sinan demiş ki:
Aynen. geçen sene oyunda dekor işi yüzünden bir hafta kendime gelemedim
Hadi yaa yorucu oluyor bayağı biz alçıdan Pamukkale travertenlerini yapmıştık ağaçlar süslemeler falan ve bir sürü şey ve sahneye kuru ekmekle çıkmak cabası olsa da alkışlar yorgunlugumu aldı resmen ama dekoru topladık )
21.02.2017 00:21 AM
Mehmet Sinan
Büşra demiş ki:
Hadi yaa yorucu oluyor bayağı biz alçıdan Pamukkale travertenlerini yapmıştık ağaçlar süslemeler falan ve bir sürü şey ve sahneye kuru ekmekle çıkmak cabası olsa da alkışlar yorgunlugumu aldı resmen ama dekoru topladık )
Oyunun ismi neydi? 
Çocuk oyunları da zevkli oluyor. Çocukların tepkileri harika bir şey
Son Düzenleme: Mehmet Sinan Kılıç @ 21.02.2017 00:21
21.02.2017 00:23 AM
Mehmet Sinan demiş ki:
Oyunun ismi neydi? 
Çocuk oyunları da zevkli oluyor. Çocukların tepkileri harika bir şey
Hocaların yazdığı bir oyundu Yunan tanricalariyla ilgili, evet çok güzel oluyor çok şaşırıyorlar, malesef hiç oynamadım çocuk oyununda
21.02.2017 00:27 AM
Mehmet Sinan
Büşra demiş ki:
Hocaların yazdığı bir oyundu Yunan tanricalariyla ilgili, evet çok güzel oluyor çok şaşırıyorlar, malesef hiç oynamadım çocuk oyununda
Umarım bir gün çocuklara da oynarsın. En çok da onlar hakediyor tiyatroyu. Tiyatro ile tanışmamış çocuklara tiyatro sergilemek bambaşka  güzel.
Son Düzenleme: Mehmet Sinan Kılıç @ 21.02.2017 00:29
21.02.2017 00:28 AM
Mehmet Sinan demiş ki:
Umarım bir gün çocuklara da oynarsın. En çok da onlar hakediyor tiyatroyu. Tiyatro ile tanışmamış çocuklara tiyatro sergilemek bambaşka  güzel.
Umarım, kesinlikle öyle onlar için çok büyük mutluluk ve lüks
Bu mesajı
1 kişi beğendi
21.02.2017 01:04 AM
Taner
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
İngilizce dersinde piyes yaptik tiyatro benden sorulur
21.02.2017 01:18 AM
Ne diyonuz olm
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
21.02.2017 01:38 AM
Yunus Ahmet
Karadeniz Teknik Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
tiyotroğlarımızdaaa yeniğğ çözümlemeler getirerek holkımızın soğdece gerilla foğliyetleriyle döğilde sanat ve bilimlede ön plana çıkarak bu foşik düzene korşuğ önderimiz apoğğ ışığında devom ötmeliyiğzzz.Foşik tccccccccc