Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > TASARIM > linux hosting tavsiyesi olan var mı?
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.02.2017 15:56 PM
Fatih
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi | İşletme Yönetimi
Şamil demiş ki:
çok birşey olmasına gerek yok aslında word press ya joomla ikisinden biri ile  tahmini 20 sayfalı bir satış sitesi ne satışı diye sorma Kars'tayım kafamda şablon oluşmuş değil
aşağıdaki linkte ki reseller 2 işimi görür 
https://www.ozkula.com/windows-bayi-hosting-sayfasi.html
Kampanyalı Hizmetlerimiz Mevcuttur. Ayrıca  Ücretsiz transfer,Ücretsiz SSL, Ücretsiz Alan Adı,800 Gbit/s DDoS Koruma mevcuttur.

Aşağıdaki linkten bakabilirsin.

https://venov.net.tr/cart.php
Son Düzenleme: Fatih Yılmaz @ 13.02.2017 15:58
13.02.2017 15:57 PM
Şamil
Gazi Üniversitesi | Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
https://venov.net.tr/cart.php
iyimidir Limitsiz Linux Hosting  bile iş görür bence anlık online max kaçta sorun çıkarmaya başlar
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.02.2017 15:57 PM
M Haluk
Ahmet Yesevi Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
cliaweb var yıllık 10 tl , anlık iletişim panelide mevcut

rıdvan beye haluk bey ref etti derseniz yardımcı olur
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.02.2017 15:59 PM
Şamil
Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınızdan dolayı
13.02.2017 16:02 PM
Şamil
bir sorum olacak anlık online kaçtan sonra reseller e geçmek mantıklıydı sistem açısından unuttum uzundur bakmıyordum bu işlere 
13.02.2017 16:04 PM
Fatih
Şamil demiş ki:
bir sorum olacak anlık online kaçtan sonra reseller e geçmek mantıklıydı sistem açısından unuttum uzundur bakmıyordum bu işlere 
hit sayısınız  çok fazla değilse gün içinde yapılabilir. Fakat çok ise , gece yapmak daha mantıklıdır.
Son Düzenleme: Fatih Yılmaz @ 13.02.2017 16:05
13.02.2017 16:09 PM
Şamil
Fatih demiş ki:
hit sayısınız  çok fazla değilse gün içinde yapılabilir. Fakat çok ise , gece yapmak daha mantıklıdır.
hemen geçiş için değil başlangıçta ona göre alıyım diyorum günlük hit sayısı 500-1000 arası bir site için resellere gerek var mıdır?
13.02.2017 16:18 PM
Fatih
Şamil demiş ki:
hemen geçiş için değil başlangıçta ona göre alıyım diyorum günlük hit sayısı 500-1000 arası bir site için resellere gerek var mıdır?
Hocam hit durumu trafiği ilgilendirir. Eğer trafik limitli hosting alıyorsan evet bu durum kullandığın trafik durumuna göre hesaplanmalı ancak firmamızdaki hosting ve reseller paketlerinde trafik limitlemesi yoktur. hat 1 gbit hat üzerinden 250 mbit kullanım garantisi veriyoruz tabi bu durum saldırıya göre değişir. Saldırı tespiti durumunda kısıtlama getiriyoruz. Anlık saldırıları önleyebiliyoruz ancak yüksek hat saldırılarda trafiğe limitleme getiriyoruz.

Bu durumda bizim tarafta hitinizin az yada fazla olması sorun teşkil etmiyor. Olduda siteniz çok yüksek trafiklere ulaştı herhangi bir veri kaybı olmadan reseller hosting veya sanal sunucuya otomatik geçirebiliyoruz paket yükselterek.
13.02.2017 16:19 PM
Şamil
Fatih demiş ki:
Hocam hit durumu trafiği ilgilendirir. Eğer trafik limitli hosting alıyorsan evet bu durum kullandığın trafik durumuna göre hesaplanmalı ancak firmamızdaki hosting ve reseller paketlerinde trafik limitlemesi yoktur. hat 1 gbit hat üzerinden 250 mbit kullanım garantisi veriyoruz tabi bu durum saldırıya göre değişir. Saldırı tespiti durumunda kısıtlama getiriyoruz. Anlık saldırıları önleyebiliyoruz ancak yüksek hat saldırılarda trafiğe limitleme getiriyoruz.

Bu durumda bizim tarafta hitinizin az yada fazla olması sorun teşkil etmiyor. Olduda siteniz çok yüksek trafiklere ulaştı herhangi bir veri kaybı olmadan reseller hosting veya sanal sunucuya otomatik geçirebiliyoruz paket yükselterek.
çok teşekkürler kardeş cevapların için
hair transplant turkey