Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > TASARIM > linux hosting tavsiyesi olan var mı?
13.02.2017 14:35 PM
Şamil
Gazi Üniversitesi | Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği
özkula ile çalışıyordum bugün tepemi attırdılar bir site istedi arkadaş wp ya da  joomla acele birşeyler yapıp yollamayı düşünüyorum, önerdiğiniz bir hosting şirketi var mı? İsim tescili çok kötülemişler oradan alacaktım vazgeçtim
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.02.2017 14:47 PM
Gökhan
Karadeniz Teknik Üniversitesi | Orman Mühendisliği
isimtescil e kayyum atandi. sayfa.net e veya sh.com.tr ye bakabilirsin. Ama digitalocean uzerinden kendi sunucunu almani tavsiye ederim.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.02.2017 14:49 PM
Mahmut İrfan
Dumlupınar Üniversitesi | Muhasebe ve Finansal Yönetim
turkishost.com bunu kullanıyorum henüz bir sıkıntı olmadı.
Son Düzenleme: Mahmut İrfan Demirhan @ 13.02.2017 14:49
13.02.2017 14:53 PM
Şamil
Gökhan demiş ki:
isimtescil e kayyum atandi. sayfa.net e veya sh.com.tr ye bakabilirsin. Ama digitalocean uzerinden kendi sunucunu almani tavsiye ederim.
domaini isim tescilden aldım sonra gördüm kayyum atandığını kayyumdan sonra domainlerde sıkıntı çıkmış mı acaba
Bu mesajı
1 kişi beğenmedi
13.02.2017 15:00 PM
Ömer Faruk
Yıldız Teknik Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
Türkiye'den hosting alınmaz, parana yazık, ingilizcen varsa yurtdışı sitelerden al.
13.02.2017 15:01 PM
Gökhan
Karadeniz Teknik Üniversitesi | Orman Mühendisliği
Şamil demiş ki:
domaini isim tescilden aldım sonra gördüm kayyum atandığını kayyumdan sonra domainlerde sıkıntı çıkmış mı acaba
Valla domain suresini uzatma konusunda sikinti yasayanlar gordum ama simdiki durum nedir bilmiyorum. Uzak durmakta fayda var diye dusunuyorum.
13.02.2017 15:02 PM
Alp
Erciyes Üniversitesi | Gazetecilik
Kriweb olabilir ya da cmbilişim
13.02.2017 15:03 PM
Şamil
Gökhan demiş ki:
Valla domain suresini uzatma konusunda sikinti yasayanlar gordum ama simdiki durum nedir bilmiyorum. Uzak durmakta fayda var diye dusunuyorum.
neyse hostingi aldığımız yere transfere para ödeyecez biraz kullanalım  
lan bize fetöcü demesinler domain yüzünden
13.02.2017 15:44 PM
Fatih
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi | İşletme Yönetimi
Şamil demiş ki:
özkula ile çalışıyordum bugün tepemi attırdılar bir site istedi arkadaş wp ya da  joomla acele birşeyler yapıp yollamayı düşünüyorum, önerdiğiniz bir hosting şirketi var mı? İsim tescili çok kötülemişler oradan alacaktım vazgeçtim
Şamil hocam linux hosting tam istediğin özellikleri belirtirsen.Yardımcı olmak isterim.
Venov Telekom

Son Düzenleme: Fatih Yılmaz @ 13.02.2017 15:49
13.02.2017 15:51 PM
Şamil
çok birşey olmasına gerek yok aslında word press ya joomla ikisinden biri ile  tahmini 20 sayfalı bir satış sitesi ne satışı diye sorma Kars'tayım kafamda şablon oluşmuş değil
aşağıdaki linkte ki reseller 2 işimi görür 
https://www.ozkula.com/windows-bayi-hosting-sayfasi.html