Anasayfa
Beni Hatırla
2
FORUMLAR > YARDIM KAMPANYALARI VE GÖNÜLLÜ HİZMET DUYURULARI > Sokak Hayvanları İçin Yuvalar Zorunlu Olsun!
Bu mesajı
9 kişi beğendi
13.01.2017 14:10 PM
Mert
Bilkent Üniversitesi | Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

https://goo.gl/MVGtWJ
Son zamanlarda bir çoğumuzun hassas olduğu konulardan biri sokakta hayvanların donarak ölmesi sanırım. İnsanlarımız bu konuda duyarlılık kazanıyor dediğim bir dönemde bu konunun 'sebep olduğu' saldırılar yapılmaya, cinayetler işlenmeye başlandı. Vatandaşların çaba gösterip yaptığı yuvalara tahammülü olmayan insanlar türemeye başladı.  Bu kampanyayı baslatmamda ki son nokta patileri havada yalvarır gözlerle donan meleği görmem oldu. Ben insanlığımdan utandım.  Bu yuvalar yasal olmalı. Çünkü, hayvanların donmasına göz yummayı geçiyorum; onları düşünen insanlara dahi tahammülü olmayan insanları durduracak kanuni bir güç olmalıdır. Yetkililerin hayvan haklarıyla ilgili ciddi düzenlemeler yapması gerekmektedir. Umarım elinden bir şey gelecek olan herkes elinden geleni yapar. Lütfen, sevmeyi ve saygı duymayı öğrenelim. Teşekkürler..

https://goo.gl/MVGtWJ
13.01.2017 14:11 PM
13.01.2017 14:12 PM
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.01.2017 14:13 PM
Baldan
Ankara Üniversitesi | Şarap Üretim Teknolojisi
Haydi imzalayalım.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.01.2017 14:13 PM
en tepeyee
13.01.2017 14:14 PM
Mert
yaa o patisini o halde havada bırakıp donduranların hepsi aynı acıyı yaşasın net.
13.01.2017 14:39 PM

Bu mesajı
3 kişi beğendi
13.01.2017 14:46 PM
geçen günkü kar yağışında bir fırından 2 poğaça alan kızın yanına siyah bir köpek sokuldu, belli ki acıkmıştı, kızlar poğaçalardan birini köpeğe verdi ve köpek de yedi, baktım hala fırından alışveriş yapanların yanına sokuluyor hayvan, gittim tatlı bir açma aldım ve bölerek ellerimle yedirdim köpeğe, bu soğuk günlerde hayvanlara sevgimizi gösterelim, onları besleyelim 
13.01.2017 14:46 PM
Mert
sadece 6 kişi imza attı,ifşa edeceğim birazdan
Bu mesajı
1 kişi beğendi
13.01.2017 14:53 PM
birşey yapamıyosan yapanlara engel olma 
arif in dayak yemesi kötü oldu ama en azından bi farkındalık yarattı