Beni Hatırla
0
FORUMLAR > MOTOR SPORLARI > 2 TEKER SAKİNLERİ
02.12.2016 23:05 PM
Beyler Türkiye'de olsam davetinize icabet ederdim. 

İkinci mevzu da istanbul'u uyandırmaya çalışıyorum filan dersek tepki toplarız sen turluyorum keyfini sürüyorum diyeceksin ki ön yargıları en aza indereceksin zaten motora karşı hep bi ön yargı zibidi işi gibi düşünceler mevcut, kelimelerimizi daha özenli seçersek insanları karşımıza değil yanımıza alırız diye düşünüyorum.

İlk olarak bi scooter ile başladım. Sonrasında kawasaki er6n (70 hp), kawasaki z800e (95 hp), kawasaki z750 (106 hp) ile devam ediyorum.

Hedef Yamaha R1 minumum 2010 model bakalım kısmet..

05.12.2016 08:38 AM
Yiğit
Sakarya Üniversitesi | Jeofizik Mühendisliği
Hasan demiş ki:
Beyler Türkiye'de olsam davetinize icabet ederdim. 

İkinci mevzu da istanbul'u uyandırmaya çalışıyorum filan dersek tepki toplarız sen turluyorum keyfini sürüyorum diyeceksin ki ön yargıları en aza indereceksin zaten motora karşı hep bi ön yargı zibidi işi gibi düşünceler mevcut, kelimelerimizi daha özenli seçersek insanları karşımıza değil yanımıza alırız diye düşünüyorum.

İlk olarak bi scooter ile başladım. Sonrasında kawasaki er6n (70 hp), kawasaki z800e (95 hp), kawasaki z750 (106 hp) ile devam ediyorum.

Hedef Yamaha R1 minumum 2010 model bakalım kısmet..

Kesinlikle haklısın. Sadece biraz heyecan olsun, tutku katsın diye o şekilde söyledim. Yoksa yaptığımız tabikide o değil. ben Gece 12 den sonra mahalleye gelirken bile 3. viteste sessizce giriyorum. Sonuç olarak benimde bir ailem, büyüklerim ve yaşlılarım var. 

Hasan, hedef olarak müthiş bir seçim yapmışsın. Ben de kısmetse baharda Honda CBF 650 F almayı düşünüyorum.

Ayrıca nerede yaşıyorsun? Kocaeli mezunuymuşsun ve inşaat mezunusun. İllaki karşılaşmışızdır çünkü mutlaka aynı derse girmişizdir  
05.12.2016 20:53 PM
Yiğit demiş ki:
Kesinlikle haklısın. Sadece biraz heyecan olsun, tutku katsın diye o şekilde söyledim. Yoksa yaptığımız tabikide o değil. ben Gece 12 den sonra mahalleye gelirken bile 3. viteste sessizce giriyorum. Sonuç olarak benimde bir ailem, büyüklerim ve yaşlılarım var. 

Hasan, hedef olarak müthiş bir seçim yapmışsın. Ben de kısmetse baharda Honda CBF 650 F almayı düşünüyorum.

Ayrıca nerede yaşıyorsun? Kocaeli mezunuymuşsun ve inşaat mezunusun. İllaki karşılaşmışızdır çünkü mutlaka aynı derse girmişizdir  
Senegalde yaşıyorum şu an.

Karşılaşmış olabiliriz benim pek derslere girdiğim aöylenemez gerçi ama 😆

Honda cbf 650 f biraz naked olarak orta sıralarda diyebilirim benşm göeüşüm naked motor da efsane olan fz6 naked 95 hp olanıdır. Ayrıca çıplak (grenajsız) motor cidden yoruyo insanı özellikle uzun yolda .Onun yerine Fazer800 bakmanı öneririm yeni kasalar gerçekten çok güzel ve tatmin edici bir performansı var. Baharda düşünme motor almayı kışın en uygun zamandır bahar piyasanın açılışı ve fiyatların artması demek çünkü. Eğer bütçeyi ayarlayabilirsen şimdiden bak derim