Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > MOTOR SPORLARI > 2 TEKER SAKİNLERİ
29.11.2016 07:59 AM
Yiğit
Sakarya Üniversitesi | Jeofizik Mühendisliği
Günaydın arkadaşlar,

İstanbul Ataşehir'de yaşıyorum. Honda CBR 250 R bebeğimle İstanbul'u uyandırmaya çalışıyorum 

Küçük bir ekip oluşturmak ve mutluluklarımızı paylaşmak isterim.
Bu sebeple bütün motor sahiplerini sohebte bekliyorum 
Bu mesajı
1 kişi beğendi
29.11.2016 09:32 AM
Çok ses yapmadan binin.
Bir de makas falan atmayın.
Daha dün adam öldü makas atayım derken.
Trafik kurallarına uyun.
Hız yapmayın.
Sonra otomobil kullanıcıları kötü oluyor.
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
29.11.2016 16:33 PM
Sen İstanbulu uyandırıyorsun ya hah o İstanbul senin kimlerini kimlerini uyandırıyor biliyor musun?

Zevkleriniz için insanları rahatsız etmeye hakkınız yok. Rahatsiz ediyorsaniz da böyle havalara girip iyi bir şey yapıyormuş gibi anlatmaniza hiç gerek yok.
29.11.2016 16:35 PM
Ali
Abant İzzet Baysal Üniversitesi | Bilgisayar Programcılığı
Arabaların bi sağına bi soluna girmeyin 
29.11.2016 16:35 PM
Merve
Kırıkkale Üniversitesi | Sınıf Öğretmenliği
2 teker üzerindeki kimse sakin değil çok gürültücü:/
29.11.2016 16:41 PM
Can
Abant İzzet Baysal Üniversitesi | Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
bende böyle bi 2 teker var. 2 teker sakini deyince üstüme alındım. Ama sen sakin olmayanlardan bahsediyormuşsun

http://www.hepsiburada.com/kron-tx-500-hd-disk-fren-bisiklet-pm-sporyk87958140
29.11.2016 16:49 PM
Ali Rıza
Ömer Halisdemir Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği
adamsın.
makineyi büyütünce gelecem oralara. şimdilik CBR 125 var. Uzun yola gitmek istemiyorum titriyor gitmiyor falan
Kocaeli Yalovaya gelirsen gezmeye hbr etmelisin. 

(bu arada bana bi R25/ Fazer/ CBF 600/ R6 falan bulalım 15bin TL ye kadar. )
Son Düzenleme: Ali Rıza Özdemir @ 29.11.2016 16:51
29.11.2016 17:00 PM
Ali Rıza
Ömer Halisdemir Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Veysel demiş ki:
Sen İstanbulu uyandırıyorsun ya hah o İstanbul senin kimlerini kimlerini uyandırıyor biliyor musun?

Zevkleriniz için insanları rahatsız etmeye hakkınız yok. Rahatsiz ediyorsaniz da böyle havalara girip iyi bir şey yapıyormuş gibi anlatmaniza hiç gerek yok.
la kim kimi rahatsız ediyor. ne diye tepki gösteriyorsunuz ben onu anlamadım. hayırdır.
29.11.2016 17:16 PM
Arda
İstanbul Bilgi Üniversitesi | Medya ve İletişim Sistemleri
Ümmet senin yüzünden gördüğü ilk motorcuyu dövecek herkes ne rahatsızmış bizden

30.11.2016 19:52 PM
Yiğit
Sakarya Üniversitesi | Jeofizik Mühendisliği
bu kadar tepki gösterecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. İş icabı haftaiçi zaten araç başında oluyorum. Haftasonları trafik derdini yaşamamak ve birazda olsa huzur bulmak için kullanıyorum. 

Öncelikle ehliyet konusunda A2 ile başladım ve hemen arkasından A sınıfını aldım. daha sonra ise Honda'nın güvenli sürüş eğitimelrinden 3 tanesini tamamladım. daha ileri teknikler için ise 32 saatlik özel ders aldım.

Olması gerekenden fazla tekniği ve detayı öğrendim. tahmin edersiniz ki eğitimler istanbul trafiği için pek birşey ifade etmiyor. Bence bizim tek eksiğimiz trafikte birbirimize karşı saygı eksikliğimiz. Bu problemi çözersek ki pek mümkün olacağını sanmıyorum, geriye bu tarz öfkelenme ya da negatif mesajlar yerine daha destekleyici ve motive edici cümleler kullanabiliriz diye düşünmekteyim.