Anasayfa
Beni Hatırla
1
5 kişi beğendi
10.04.2016 21:23 PM
bilen bilir; ankara bahçelievler,emek civarında bir abla vardır. Çantalarıyla bi yerde oturur,gelen geçenden sigara ister.

Geçen yanından geçiyorum para istedi,param yok şurdan sigara alıp geliyorum parayı bozdurayım tamam söz dedim. O zaman bana sigara alsana abi dedi. Gittim kendime camel soft Pınar ablaya da parliament aldım. Dünyanın en mutlu insanı oldu. Oturduk 1 saat sohbet ettik. Annesi babası ölünce akrabaları kabul etmemiş. Sabahları Emek'te gezer akşam olunca tinercilerden korkar,Aşti'ye yatmaya gidermiş. En büyük sıkıntısı Aşti'nin taşınacak olmasıymış. Bombalamalar sırasında Aşti'yi boşaltmışlar,çok sıkıntı çekmiş.

Son zamanlarda ondan daha mantıklı konuşan ikinci bir insan görmedim. Bence biz kafayı yemişiz iş,aşk vs. ile. Onlar akıllı.  Görmezden gelmeyin. Emek'te çantalarının üstüne oturup sigara isteyen bir kadın varsa o Pınar abladır. Gelip geçerken arada bir paket sigara alın. Onlar da insan deyip beni çok etkileyen şu videoyu paylaşıyorum sizinle.

Selametle....

Beni unutmayın ! Ben.... Ben insanım ya !

https://www.youtube.com/watch?v=V1Axz81xhhU
10.04.2016 21:25 PM
Aşti mi taşınacakmış
Bu mesajı
2 kişi beğendi
10.04.2016 21:26 PM
Esra demiş ki:
Aşti mi taşınacakmış
Evet. Bir kaç tane terminal yapacaklarmış. En büyüğünü Mamak'a. Sen orasına mı takıldın?
10.04.2016 21:27 PM
Berkay
Haliç Üniversitesi | Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
up
10.04.2016 21:28 PM
Oğuzhan demiş ki:
Evet. Bir kaç tane terminal yapacaklarmış. En büyüğünü Mamak'a. Sen orasına mı takıldın?
Yok hayır pınar ablayı not aldım ama sigara almayı düşünmüyorum bu iyilik mi kötülük mü kararsızım zira
Bu mesajı
5 kişi beğendi
10.04.2016 21:30 PM
Esra demiş ki:
Yok hayır pınar ablayı not aldım ama sigara almayı düşünmüyorum bu iyilik mi kötülük mü kararsızım zira
'garibanın bi cuvarası var, ona da karışmayın' der Neşet Ertaş.
10.04.2016 21:30 PM
Taner
Süleyman Demirel Üniversitesi | Jeoloji Mühendisliği
Bir de kızılayda kader abla var dilenen. İncek\'de dubleksi var
10.04.2016 21:31 PM
Oğuzhan demiş ki:
'garibanın bi cuvarası var, ona da karışmayın' der Neşet Ertaş.
Ustaya saygım sonsuz..
10.04.2016 21:32 PM
Ebru
Celal Bayar Üniversitesi | İnşaat Mühendisliği
Up
10.04.2016 21:36 PM
Taner demiş ki:
Bir de kızılayda kader abla var dilenen. İncek\'de dubleksi var
onu tanımam ama Pınar ablanın samimiyetine güvendim.