Anasayfa
Beni Hatırla
2
FORUMLAR > TİYATRO > Güncel Oyun Önerileri (İstanbul)
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
3 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
09.12.2015 10:06 AM
Mustafa
Yeditepe Üniversitesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği
İzlediğiniz güzel ve güncel oyunları burada paylaşmanızı ve spoiler vermeden yorumlamanızı rica ederim. Zira son zamanlarda oyun seçmekte zorlanıyorum sonra gelsin yanlış seçimler. Geçen ay Alevli Günler'i izledim Cem Davran ve Erkan Can ikisi de çok güzel oynamışlar, güldük de. Özellikle Erkan Can'ın peruklu sahneleri var ki çok seversiniz. Bu akşam Sondan Sonra adlı oyunu izleyeceğim bilahare onu da yorumlarım. 

Ayrıca http://www.biletiva.com/devlet-tiyatrolari/basic diye bir site var buradan devlet tiyatroları için bilet alınabiliyor, bilmeyen varsa işine yarayacaktır.

Bu mesajı
31 kişi beğendi
09.12.2015 10:14 AM
Mustafa
Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.
dostum dijital ortam bir yere kadar, önce biraz düşün sonra yaz. diğer türlüsü iyi değil çünkü senin için. ayrıca bu forumdaki başlıkların %90'ı senin seviyende, senin burada ne işin var?

Not: Arkadaş silmiş yazdıklarını ancak ben buraya not düşeyim. Bu ileti Alican Taş'a yazılmıştır. 
Son Düzenleme: Mustafa Dege @ 09.12.2015 10:36
Bu mesajı
4 kişi beğendi
09.12.2015 10:41 AM
Can
Gazi Üniversitesi | Mobilya ve Dekorasyon Öğretmenliği
Tiyatroymuş ihaleli batak dicektim bende neden istanbul onu çözmeye çalışıyodum
09.12.2015 11:24 AM
Arzu
Hacettepe Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği
sondan sonra'yı izlemeni tavsiye ederim. geçen sezon izlemiştim istanbulda, sanırım yakın zamanda tekrar oynayacak. 
izlediğim en başarılı oyunlardan biriydi.
09.12.2015 11:28 AM
Mustafa
Arzu demiş ki:
sondan sonra'yı izlemeni tavsiye ederim. geçen sezon izlemiştim istanbulda, sanırım yakın zamanda tekrar oynayacak. 
izlediğim en başarılı oyunlardan biriydi.
iyi oldu bu, teşekkür ederim. akşam 20:30 da izleyeyim madem  
09.12.2015 11:31 AM
Arzu
Hacettepe Üniversitesi | Endüstri Mühendisliği
Mustafa demiş ki:
iyi oldu bu, teşekkür ederim. akşam 20:30 da izleyeyim madem  
aa bu kadar yakın zamanda olduğunu bende bilmiyordum
umarım beğenirsin.
09.12.2015 11:34 AM
Mustafa
konusunu okuduğumda ilgimi çekmişti, ancak bugüne biletim vardı zaten, başlıkta yazmıştım  

Tesir adlı oyunu izledim geçenlerde, piyasaya çıkmak üzere olan bir antidepresan ilacın klinik deneyini konu alıyor. ben çok beğendim, konu ilginizi çektiyse siz de kesin çok seversiniz.
09.12.2015 11:35 AM
sanki bir rutkay aziz
Bu mesajı
25 kişi beğendi
09.12.2015 11:45 AM
Mustafa
adını yazdım oraya çünkü düşünmeden yazıyorsun, saçma sapan ithamlarda bulunuyorsun. sonra utanıp yazdığın mesajları siliyorsun, malesef ifşa olman gerekiyor. burada konu veya muhabbet tiyatro üzerinden ilerliyor ki anlaşılan senin hiç yakın olmadığın konular, o yüzden lütfen bırak artık buraya yazmayı daha önce de söylediğim gibi diğer başlıklarda enerjini boşalt rica ediyorum. ayrıca koçum diyorsun, defolup gideceksin diyorsun, bunlar hoş değil, bu hakka da sahip değilsin zaten. 
Bu mesajı
10 kişi beğendi
09.12.2015 11:48 AM
Mustafa

İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa