Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > SİYASET & GÜNCEL > HDP ve AKP İşbirliği İçerisindedir
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
26 kişi beğendi
24 kişi beğenmedi
07.05.2015 21:37 PM
Son günlerde HDP'liler bir argüman geliştirmiş ve bu argüman üzerinden propaganda yapıyor. Nedir bu argüman? Kendilerini eleştiren herkese "Sen AKP'lisin!" demek. Peki bu itham doğru mudur?
Kesinlikle yalan!

Neden mi?
Barajı geçtiklerinde zayıf düşürecekleri AKP'nin iktidardan gideceği söylemini herkese yayıyorlar ve kararsızların hatta CHP ve MHP gibi partilerin seçmenlerinin oylarını toplamaya çalışıyorlar

Oysa herkes tarafından bilinen ama son günlerde unutulan bir gerçek var. HDP'yi ve Kürtçü kesimi bugünlere getiren, AKP'nin ta kendisidir.

AKP, gerçekten HDP'ye karşı olsa ne olurdu?
Bu sorunun cevabı da çok basit. Hakimleri, Savcıları, Askerleri, Polisleri ve daha bir çok önemli kurumun topluma mal olmuş isimlerini, hiçbir delil, dayanak hatta suç olmadan sadece potansiyel suçlu olduklarını iddia ederek cezaevine koyan AKP, neden Anayasal suç işlemiş olan HDP'lilere dokunmuyor? Bu suçların delillerine hepimiz internet üzerinden ulaşabiliriz.

Bakınız, terör örgütü PKK hala “Dünya Terör Örgütleri Listesi”nde mevcut.  (KAYNAK)
Şimdi de terör örgütüne mensup HDP’lilerin fotoğraflarına bakalım:

Sadece bu fotoğraf bile delil olarak kullanılarak, Anayasal suç işleyen HDP'liler yargılanabilir ama AKP bunu istemiyor.

TBMM’de ‘Kürdistan İşçi Partisi’nin (PKK) üyesi olmaktan gurur duyuyorum’ diyen Özdal Üçer. (KAYNAK)

Dediğim gibi, AKP neden bu salt Anayasal suçlar karşısında sessiz kalıyor? Hakimleri, Savcıları, hatta eski Genelkurmay Başkanı’nı tutuklarken hiçbir şeyden çekinmeyen AKP, HDP’lilerden mi çekiniyor?
Tabii ki hayır.

Ne diyor Recep Tayyi Erdoğan? “Ben Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanıyım” (İZLE)
BOP yani Büyük Ortadoğu Projesine bakalım: 

İzlemeniz için verdiğim linkteki konuşmasında Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği bir söz, aslında HDP-AKP işbirliğini ortaya koyar cinsten. “Amerika’nın da istediği projede Diyarbakır bir yıldız olabilir.”

Durumu mümkün olduğunca kişisellikten uzak, kayıtlı veriler üzerinden anlatmaya çalıştım. Verdiğim kaynaklar, birinci dereceden itham edilen kişilerin kendileri tarafından oluşturulmuş veriler. Böylesine somut verileri inkar ve ret edecekler çıkacaktır. Üstelik tamamen farazi sözler ile yapacaklar bunu.

Son olarak diyorum ki; AKP ile HDP işbirliği içerisindedir. AKP’nin oyları kemikleşmiş oylardır. HDP barajı geçerse, AKP Başkanlık sistemini getiremez söylemi tamamı ile aldatmacadır. Bu söylem üzerinden, kararsızların, CHP, MHP gibi partilerin seçmenlerinin oyları hedefleniyor.  

Unutmayın ki; Başkanlık sistemi ile gelecek Eyalet sistemi, HDP’nin en büyük hayalidir.

Bu mesajı
9 kişi beğendi
9 kişi beğenmedi
07.05.2015 21:51 PM
Seçim gününe kadar bu başlığı elimden geldiğince yukarı taşıyacağım. Amacım, mesnetsiz iddialar ile karşı tarafı suçlayan HDP propagandistlerinin oy çalmasını önlemek. Sadece bu da değil. Habur'dan teröristleri davul zurna ile karşılatmış, bebek katilini muhatap almış, terör örgütünü güçlendirmiş AKP'nin gerçek yüzünü de göstermeye çalışacağım elimden geldiğince.
07.05.2015 21:54 PM
Gültekin
Trakya Üniversitesi | Makine Mühendisliği
Okudum hepsini, özellikle gençlerden hdp ye çok oy kayıyor ne yazık ki
Bu mesajı
8 kişi beğenmedi
07.05.2015 21:58 PM
Abdullah
Marmara Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
Hdp baraj falan geçemez, hayal bunlar
07.05.2015 21:59 PM
Umut
Uludağ Üniversitesi | Tekstil Mühendisliği
bu işin diğer dallarına da bakarsan yukarı doğru daha neler neler girer de neyse. biz günü kurtaralım yeter.
07.05.2015 22:02 PM
Abdullah demiş ki:
Hdp baraj falan geçemez, hayal bunlar
Hayal dediğin şeyler içerisinde sadece 1 tanesi gerçekleşmemiş durum. O da seçimden sonra Başkanlık ve Eyalet sistemine geçilmesi. AKP'nin Başkanlığı, HDP'nin Eyalet sistemini ne kadar istediğini söylemem gerekmez sanırım. Bunu da geçtim. Tamam, seçimden sonra iş birliği yapmayacaklar diyelim. Peki gerçekleşmiş olan diğer durumlar için ne söyleyeceksin?
07.05.2015 22:04 PM
Abdullah
Marmara Üniversitesi | Metal Öğretmenliği
Akın demiş ki:
Hayal dediğin şeyler içerisinde sadece 1 tanesi gerçekleşmemiş durum. O da seçimden sonra Başkanlık ve Eyalet sistemine geçilmesi. AKP'nin Başkanlığı, HDP'nin Eyalet sistemini ne kadar istediğini söylemem gerekmez sanırım. Bunu da geçtim. Tamam, seçimden sonra iş birliği yapmayacaklar diyelim. Peki gerçekleşmiş olan diğer durumlar için ne söyleyeceksin?
Bu yüzden hdp ve akp haricinde bir partiye oy vericez işte.
Haklısın
Bu mesajı
1 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
07.05.2015 22:10 PM
Abdullah demiş ki:
Bu yüzden hdp ve akp haricinde bir partiye oy vericez işte.
Haklısın
Herhangi bir partiden ziyade CHP ya da MHP'ye oy verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Dürüst olmak gerekirse, bu iki partiyi de yetersiz buluyorum ama AKP'yi zayıf düşürüp, adalet karşısına çıkarabilmek için öncelikle bu iki partiye yoğunlaşılması gerekli.
07.05.2015 22:24 PM
iyi niyet okumuşsun
08.05.2015 00:04 AM
Yukarı.
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
hair transplant turkey