Anasayfa
Beni Hatırla
1
FORUMLAR > YAZILIM > Chrome Hocam Bildirim Eklentisi
08.04.2015 13:25 PM
Erhan
Pamukkale Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Çağdaş demiş ki:
hocam şöyle bir durum var baya dünden beri virüs sıkıntısı yaşıyorum denetim masadından kaldırıyorum saçma bir sürü virüs çogalıyor birde malwarebytes-anti diye bir virüs programı var neyse taratıyorum bulup siliyor 1 saat snra aynı virüsler gene çıkıyor ortaya
Yemekteyim ofise dönünce istersen teamviewer ile bağlanıp bakabilirim .
Bu mesajı
2 kişi beğendi
12.05.2015 17:20 PM
Erhan
Pamukkale Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Geri dönüşlere göre hataları gidermeye yeni eklemeler yapmaya devam ediyorum.
Bildirim geldiğinde seste çıksın diyenler beğensin gerek yok çıkmasın diyenler eksilesin ona göre yeni sürümde eklerim.
13.05.2015 21:14 PM
Çağdaş demiş ki:
1 ayda 1 bakan oluyor mesaj desen 3 yıl oldu 
Örnek resimdeki
Kim bakmış 5
Mesaj 2
Kısmını görünce gözlerim yaşardı benim de.
20.05.2017 04:18 AM
Hüseyin
Ordu Üniversitesi | Okul Öncesi Öğretmenliği
Siz neler yapıyorsunuz bunlar nedir 
20.05.2017 04:25 AM
Şirin
İstanbul Üniversitesi | Turizm İşletmeciliği
Erhan demiş ki:
Tüm gün bilgisayar başında biri olarak aslında kendime kullanmak için basit birşey yapmıştım ama baktım iş görüyor sizlerlede paylaşmak istedim.
Uygulama  yüklenince ufak bir ikon şeklinde geliyor.Eğer size herhangi bir bildirim gelmişse(mesaj,bildirim,kim bakmış) bunların toplam sayısını ikon altında kırmızı bir rakamla görüyorsunuz ikona tıklandığında ise bildirimin hangi tipte olduğu yine sayısıyla gözüküyor.Üstüne tıkladığınızda da ilgili sayfayı yeni sekmede açıyorsunuz.
Çok anlatamadım sanırım ama resimlere bakınca anlarsınız herhalde .
Beğenen kullanabilir.Password.avi değildir rahat olun .

Not 1: Normal şartlarda hocam açık olmasa bile eklenti çalışıyor.Fakat ikon altında soru işareti görürseniz tarayıcı üstünden hocam'a giriş yapmanız gerektiğini belirtiyor.
Not 2: Kullanan olursa paylaşırsanız isteğe göre eklemeler yapabilirim.

LİNK

Sürüm Notları:

Sürüm 1.3:
Forum içerisinde bulunduğuz sayfanın sayfa numarasına tıklandığında anasayfaya yönlendirme sorunu çözüldü.
(Benimde uyuz olduğum bir sorundu 1 2 arkadaştanda aynı şikayeti görünce  ekledim.)

Sürüm 1.4:
Açılan penceredeki mesaj sayısı hatası giderildi.

Merhablar hocam, eskiden kullanıyordum bunu güzel oluyordu sürekli webden kontrol etmeme gerek kalmıyordu ama sanırım 1 yıl kadardır çalışmıyor başlığı bulamamıştım şimdi buldum bir yazayım dedim linke tıklayınca 404 hatası alıyorum yani muhtemelen silinmiş falan sana zahmet bir kontrol etme şansın var mı acaba
20.05.2017 07:54 AM
Taner
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Uluslararası İlişkiler
Profilne baktigimiz kizlarin bir adet boydan bikinili bir adet portre fotosu gosteren eklenti istiyoruz.
Albumun kapalisi var fotosuzu var bla bla

Hoccam abazan team baskanligi