Anasayfa
Beni Hatırla
8
FORUMLAR > YARDIM KAMPANYALARI VE GÖNÜLLÜ HİZMET DUYURULARI > LÖSEV - LÖSEV Kent Onkoloji Hastanesi
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
Bu mesajı
16 kişi beğendi
31.03.2015 09:56 AM
Basından ve sosyal medyadan çoğunuz zaten LÖSEV Kent Onkoloji Hastanesinin açılmakta olduğunu biliyorsunuzdur arkadaşlar. Şu anda binaların yapımı tamamlandı ve ekipmanlar için desteklerimize ihtiyaç devam ediyor. 

Lütfen tuğla koymaya devam eder misiniz ? (Video)

LÖSEV belki de en şeffaf olan sivil toplum kuruluşudur. Güvenmemek, bağışınızın boşa gitmesi gibi bir korkuya gerek yoktur.

Neden LÖSEV? diye soranlara iyileşme oranlarında LÖSEV katkısı ilk gösterilebilecek örneklerden biridir. Lösev'den önce lösemiden iyileşme oranı %20 iken Lösev'den sonra bu oran %90'a çıkmıştır.

Biz gelelim LÖSEV Kent Onkoloji Hastanesi Projesine;

Hastane tamamlandığında Avrupa'nın ilk ülkemizin en donanımlı onkoloji kenti ve hastanesi olacaktır.

Neden böyle bir hastane açılıyor? Çünkü:

Ve biliyor musunuz hastane tamamen ÜCRETSİZ olacak.

Onca yardıma rağmen neden tamamlanamadı diye bir soru almıştım geçenlerde, aynı soruyu soran olursa diye şöyle de bir VERGİ durumu koyayım ki, karşılaşılan en büyük engeli görün:

Projeye daha yakından bakmak isterseniz diye ilgili linkleri de paylaşmayı ihmal etmiyorum, linkelere gitmek için yazılara tıklamanız yeterlidir:

LÖSEV Kent tanıtım kitapçığı 

LÖSEV Kent Websitesi 

LÖSEV Resmi Websitesi

LÖSEV Facebook Sayfası

NASIL BAĞIŞ YAPARIM ?

Biz inanıyoruz ki;

KANSER KADERİMİZ OLMAYACAK!

Edit: Lösev Dükkanı eklemeyi unutmuşum. takvimleri ve bez bebekleri tavsiye ederim

LSV Dükkan

İnternet Sitesinden Yapılan Satışlardan elde edilen gelir nasıl değerlendiriliyor?

İnternet sitemizde, mağazamız ve stantlarımızda satılan tüm ürünlerden elde edilen gelirler son kuruşuna kadar çocuklarımızın ücretsiz tedavisi ve eğitimlerinde kullanılmakta, üreten annelerimiz ve gençlerimiz için sürekli iş imkanı yaratmaktadır.
Son Düzenleme: Dorukcan Pehlivan @ 31.03.2015 10:48
Bu mesajı
4 kişi beğendi
31.03.2015 09:58 AM
Halil
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
O vergilerle de işte Sarayın elektriği falan ödeniyor..... Neyse konu o değil. Up
31.03.2015 10:02 AM
Son Düzenleme: Tülin @ 31.03.2015 10:04
Bu mesajı
2 kişi beğendi
31.03.2015 10:08 AM
Halil demiş ki:
O vergilerle de işte Sarayın elektriği falan ödeniyor..... Neyse konu o değil. Up
işi siyasete dökmeyeceğim, çünkü yasal düzenlemelerden kaynaklanıyor bu sorun başka hükümet olsa durum değişmeyecekti. 

beklenen şey löseve özel bi yasa çıkarılması, sonuçta tek yapı bu değil LÖSANTE hastanesi filan da var... devlet köstek olmasın yeter.
31.03.2015 10:09 AM
bol bagıslı birgün olsun 
31.03.2015 10:10 AM
Up
31.03.2015 10:12 AM
heyy genclik nerdesinizzzz 
31.03.2015 10:16 AM
Up
31.03.2015 10:21 AM
Ahmet
Trakya Üniversitesi | Uluslararası Ticaret
Umut ışığı olmaya ne dersiniz a dostlar? Yardım etmenin güzelliğini kavramanızda etkili olur. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı güdüp bize bir şey olmaz demeyin. Hayat bu. Bugün sen uzat ki ilerde o yardım eli seni de bulsun. Herkese güzel günler.
31.03.2015 10:25 AM
çok zor değil bir cana umut olmak haydi hep birlikte umut olalım destek olalım !!!
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
hair transplant turkey