Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > MOTOR SPORLARI > W124 E200 Aranıyor.
17.01.2015 09:30 AM
İstanbul Avrupa Yakası M111 motorlu E200 aranıyor. Etrafında olanlar haber versinler lütfen.
18.01.2015 23:05 PM
Baturalp
İstanbul Üniversitesi | Veteriner Hekimliği
Murat demiş ki:
İstanbul Avrupa Yakası M111 motorlu E200 aranıyor. Etrafında olanlar haber versinler lütfen.
Kardeş şu sitede beklemediğim tek başlık buydu ) Mercedes Benz in şase kodlarından pek anlamaz normal insanlar başlığa yazaydın keşke merso diye benim ilk göz ağrım 95\' cabrio E200 profilde fotosu da var. Çok güzel arabalar şaheser resmen ama temizini bulmak çok büyük sıkıntı ve masraf verdiği zaman da baya uğraştırıyor bkz. Benim tente hidrolikleri tanesi 600e maal oldu bana 2 tane var.
Sahibinden.com a bak iyice arada ben de denk gelirsem yollarım sana. Araya kaynamış 200E lere dikkat et eski tip onlar. Biliyor musun bilmiyorum 124 kasa ilk seri olan E sınıfı 93-95 arası üretildi
19.01.2015 17:14 PM
Baturalp demiş ki:
Kardeş şu sitede beklemediğim tek başlık buydu ) Mercedes Benz in şase kodlarından pek anlamaz normal insanlar başlığa yazaydın keşke merso diye benim ilk göz ağrım 95\' cabrio E200 profilde fotosu da var. Çok güzel arabalar şaheser resmen ama temizini bulmak çok büyük sıkıntı ve masraf verdiği zaman da baya uğraştırıyor bkz. Benim tente hidrolikleri tanesi 600e maal oldu bana 2 tane var.
Sahibinden.com a bak iyice arada ben de denk gelirsem yollarım sana. Araya kaynamış 200E lere dikkat et eski tip onlar. Biliyor musun bilmiyorum 124 kasa ilk seri olan E sınıfı 93-95 arası üretildi
Kardesim 34 EEE 01 ve 45 B 4545 yazarsan google'a eski araclarimi gorursun. 200E'yi mekanik enjeksiyon oldugu icin sattim. E200'U de sifir C180 alirken kredi cektim onun icin sattim.Simdi durumlar duzeldi tekrardan E200 alicam. Bi tane atasehirde buldum servis kayitlarina kadar geldi ama PMS beyni arizali diye vazgectim.Aramaya devam ediyorum. Cabrio ve sunroof hangi markada olursa olsun bir gun patlak verir illaki onun icin almiyorum ne sanruflu araba ne de cabrio
19.01.2015 23:47 PM
Baturalp
İstanbul Üniversitesi | Veteriner Hekimliği
Murat demiş ki:
Kardesim 34 EEE 01 ve 45 B 4545 yazarsan google'a eski araclarimi gorursun. 200E'yi mekanik enjeksiyon oldugu icin sattim. E200'U de sifir C180 alirken kredi cektim onun icin sattim.Simdi durumlar duzeldi tekrardan E200 alicam. Bi tane atasehirde buldum servis kayitlarina kadar geldi ama PMS beyni arizali diye vazgectim.Aramaya devam ediyorum. Cabrio ve sunroof hangi markada olursa olsun bir gun patlak verir illaki onun icin almiyorum ne sanruflu araba ne de cabrio
Allah gördüğünden geri bırakmasın kardeşim maşallah araçların ikisi de çok güzelmiş.
124 kasa E200ler bi başka bizim eskiden sedan vardı, senelerce binip gezdik ona, ondan önce de 200D vardı, tabi bunlardan sonra da bi eski bi de yeni vito geçti özetle mercedes her şeyimiz oldu pms olayı çok sıkıntı benimkinde de aynı sorun vardı satmadan önce kanka hani ikinci araban olup garajında duracaksa ve sadece pazar günleri kullanacaksan kesinlikle almalısın cabrio bir mercedes. Gerçekten çok güzel günlerdi benim için ben şimdi de 560sec lere kafayı acayip taktım
15.03.2016 13:05 PM
Zihni
Gazi Üniversitesi | Otomotiv Öğretmenliği
Bende de  yatay far değil dik far hastalığı var yıldızlarda. w115 kemik direksiyon kelebek camlı 67 kasası beni aşık ediyor kendine. resimde ki w114 69 model ama aynı kasa farklı app. 

17.03.2016 08:43 AM
Kürşat
İstanbul Üniversitesi | Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Benim var . 94
17.03.2016 08:45 AM
Oğuzhan
Anadolu Üniversitesi | Kamu Yönetimi
e190 m 
vardı sattım 
sattığıma cok pişmanım