Anasayfa
Beni Hatırla
0
FORUMLAR > ÇÖPLÜK > Kadınların gizli fantezileri
Bu mesajı
3 kişi beğendi
1 kişi beğenmedi
26.08.2014 22:12 PM
Tolga
Bilkent Üniversitesi | Turizm ve Otel İşletmeciliği
Yabancı biri
Bu çoğu kadının psikolojik olarak da rahatladığı şeylerden biridir. Onun hatalarını, kim olduğunu, nereden geldiğini bilmeyeceği bir erkekle sevişme hayalleri kurarlar. Onunla mükemmel anlar yaşarlar ve sonrasında o hayali kahraman bir daha hiç karşısına çıkmaz, gider. 

Erotik film
Birçok kadın seks öncesi daha iyi olduğunu gösterebilmek ve pozisyon alternatifleri yaratabilmek için erotik film izler. Fantezilerinin çoğunu bu izlediği konular ve görseller üzerine gelliştirir

Her şeye 'tamam'
Bazı kadınlar ipleri partnerlerine vermeyi isterler seks sırasında. Onun istediklerini yapmayı, o ne derse onu uygulamayı isterler. Bu durum onlara çok fazla zevk verir.

Patron olmak
Bazı kadınlar tam tersidir. Partnerlerini seks sırasında köle yapmak isterler. Vahşi bir kadın, köle bir erkek. Bu fanteziye çoğunluk bayılıyor.

Hayran seksi
Kadınların peşinde koştuğu, seksi, karizmatik bir erkek kadın için karşı konulamazdır. Bu yüzden seks sırasında en etkilendiği erkeği yatağında hisseder

Kayıt almak
Bunu birçok kadın redderken, bir kısmı çok heyecan verici ve etkileyici buluyor. Sevişmelerini kayıt ettikten sonra izlemek bazı kadınların fantezileri arasında

Aldatıldığını görmek
Özellikle cinsel isteksizlik yaşayan kadınların yaptığı bir fantezi. Partnerini seksi bir kadınla sevişirken hayal etmek, sonrasındaki bastırılmak istenen kıskançlık duygusu ve tabii ki kadınlık hormonları. Bu durum sonrası daha canlı bir seks yaşarlar

İstememek
Bazı kadınlar partnerlerini baştan çıkarmak için uğraşırlar ve sonrasında sanki istemiyormuş gibi naz yaparlar. Bu sürede erkeğin uğraşı ve yaptıkları kadınlara büyük haz yaşatır.
ANKET
Hatunlar sizin gizli fanteziniz hangisi
Bu mesajı
9 kişi beğendi
26.08.2014 22:13 PM
Erkeyim
Bu mesajı
22 kişi beğendi
adam abazanlıktan ölecek la. yardım edin bebeye.
Kadın dediğin fantazi mi kurarmış.
Bu mesajı
7 kişi beğendi
2 kişi beğenmedi
26.08.2014 22:14 PM
bir elde peçete öbür elle başlık açmak
26.08.2014 22:15 PM
Onur
Abant İzzet Baysal Üniversitesi | Sınıf Öğretmenliği
Lanet olası GADINLAR :s
26.08.2014 22:15 PM