Anasayfa
Beni Hatırla
13
FORUMLAR > DİĞER > Bisikletli Gezginler Grubu
İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
09.04.2009 11:03 AM
Elçin
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Maden Mühendisliği

http://www.hocam.com/gruplar.php?id=2831

Merhabalar, baharla birlikte yeni bir oluşuma el atıyoruz, öncelikle Ankara´da olan arkadaşlarla düzenli olarak bisikletlerimizle ortak geziler düzenleme kararı aldık. Bisiklet sporunu sevdirmek, yeni bisiklet dostları kazanmak, çeşitli gün ve saatlerde gezilerimizle hem yakın çevreyi görmek hem de, bir köşede bekleyen bisikletlerimizi hadi bakalım kalk artık uyuşuk şey diye bakıma alırken gerekli yardımı birbirimize göstermek, belki oturup birlikte bisiklet tamir etmeyi öğrenmek için, aramıza katılır, desteğinizi eksik etmezseniz çok seviniriz.. Bu pazar ilk turumuzu atmayı planlıyoruz, ne dersiniz?

09.04.2009 11:06 AM

küçükken iç lastiği bile kendim değiştirirdim..o kadar ilgiliydim bisikletle..geçen gün arkadaşmın bisikletine aldım , kendisi askere gidecek ama henüz sürmedim

ankarada olsam kesin katılırdım şu olaya ona eminim

09.04.2009 11:18 AM

severim bisiklete binmeyi istanbul'da zor olsa da

09.04.2009 15:47 PM
Elçin

İstanbul´da bisiklet sevenler derneğinin her perşembe akşamı caddebostan taraflarında turları oluyor, böyle bir organizasyonu Ankara´da da yapabilmek çok güzel olurdu..

09.04.2009 15:49 PM
Ömer
Bahçeşehir Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği

Şu Caddebostan'ı en çok bisiklet sürülebildiği için seviyorum..Yakın olsaydım keşke..

09.04.2009 15:50 PM
Elçin

İstanbul´daki grubun Avrupa yakası için de oluşumları var..

yesilbisiklet@yahoogroups.com´dan takip edebilirsin..

09.04.2009 15:54 PM
Elçin

Pazar günü kimlere uygun?

09.04.2009 15:58 PM
Elçin

Katılım sayısına göre belirleyeceğiz, hafta sonu katılım olursa gelenlerle.. Olmazsa (: tek bile olsam ben sembolik olarak bir etkinlik kesin yapacağım..

:)

Destek önerin için de ayrıca teşekkürler.. Ben de küçükken hep kendim yapıyordum tamir işini, sıcak kaynak bile yapmaya başlamıştım bir ara, ama ara verince unutuluyor mu ne? :P

09.04.2009 16:00 PM
Gamze
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi | Karşılaştırmalı Edebiyat
Ömer Esenboğa demiş ki:

Şu Caddebostan'ı en çok bisiklet sürülebildiği için seviyorum..Yakın olsaydım keşke..

iki elini  bırakıp pisiklet süremeyenleri Caddebostan'a almıyollar diye duymuştum Omar doğru mudur?

09.04.2009 16:03 PM
Ömer
Bahçeşehir Üniversitesi | Bilgisayar Mühendisliği
Gamze Büyükkaya demiş ki:
Ömer Esenboğa demiş ki:

iki elini  bırakıp pisiklet süremeyenleri Caddebostan'a almıyollar diye duymuştum Omar doğru mudur?

İki eli diye başlayınca çok müstehcen bir şey söyleyeceksin sandım bir an için:O

İlk Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » Son Sayfa
hair transplant turkey