Anasayfa
Beni Hatırla
0
Kamil
İstanbul Bilim Üniversitesi | Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Merhaba arkadaşlar,
Şu anda Mecidiyeköy semtinde Kuştepe mahallesinde ki Özel Bilgi Öğrenci Yurdunda ikamet etmekteyim ancak maddi sıkıntılardan dolayı yurttan ayrılmak istiyorum ve yatağımı satılığa çıkarmış bulunmaktayım. İsterseniz yurttan ve odadan bahsedeyim biraz , yurt konum itibariyle merkezi bir bölgede olup metrobüse 5 dakika metroya da 10 dakika yürüme mesafededir ayrıca hemen yurdun önünde ki duraktan taksime sık giden iett otobüsü de mevcuttur. Yurt yakınında birsürü market eczane lokanta mevcuttur günlük ihtiyaçlarınızı çok rahat karşılmanız mümkün.Genel olarak;

Her odada Uydu Tv, mini buzdoalbı, kettle, çalışma masası bulunmakta buna ek olarak her katta mikrodalga fırınlardan da yararlanılabilmektedir.Benim satılığa çıkarmış olduğum yatak ise 3 kişilik odadır ve ranzanın alt katıdır. Oda güneşin doğuşundan batışına kadar güneş almaktadır ve fena sayılmayacak bir trumph tower manzarası vardır:) .Geniş sayılabilecek büyüklüktedir ve emin olun rahat edebileceksinizdir.Onun haricinde yurtta kalacağınız yani benim şu anda kaldığım arkadaşlarımda çok kaliteli ve iyi insanlardır onlardan yana hiç bir problemim olmamıştır gayet anlayışlı insanlar.

Ek olarak yurda giriş saati de yok gibidir her vakit girebilirsiniz gece bekçisi Hakan abiye selamlar burdan :).Son oalrak da fiyata gelelim fiyat yemek hariç 600 TL/aylık yemek istiyorsanız eksta bir 200 TL ödüyorsunuz ancak pek gerek yok dışarıda bir sürü yer olduğu için yurt yemeklerine mahkum kalmanıza gerek yok.Biraz da acileyeti olan bir ilandır eğer şu an ki durumundan memnun olmayıpta farklı yerler arayan arkadaşlar için bir de bütçesi biraz sağlam olan arkadaşlar için biçilmiş kaftandır.İlginiz için teşekkür eder ve her tür bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz . Teşekkürler

Tel No : 05384947453
Mail: umitkukula@gmail.com

not: arkadaşım eve çıkacaktır ve yurt yatağını devredecektir iletişim Ümit Kukula (İTÜ)

Bu mesajı
1 kişi beğendi
09.12.2011 15:30 PM

up

09.12.2011 15:39 PM

o yurt bizim yardımcı oluruz fiyatta

09.12.2011 15:41 PM
Melih
Orta Doğu Teknik Üniversitesi | Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları

Ben de ülke kurabileceğim özel arsalara talibim ... teşekkürler.

Bu mesajı
2 kişi beğenmedi
09.12.2011 15:42 PM

ona küçük sürprizler yap

09.12.2011 17:26 PM
Kamil

up

Bu mesajı
1 kişi beğendi
09.12.2011 17:29 PM

up

09.12.2011 23:00 PM
Kamil

ümit için up

10.12.2011 11:41 AM
Kamil

up

10.12.2011 11:45 AM
Uğur
Anadolu Üniversitesi | Bilgi ve Belge Yönetimi

yalnız yurdun sitesine girdim foto albümüne dikkat edin kılzarın odaları pembe pembe otel gibi, erkeklerin odalarında  da cezaevi görüntüsü var mk 

hair transplant turkey